Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Imam uzorak od cetvoro ljudi koji su vakcinisani Kinezom,  svi 3-4 nedelje od revakcinacije.  Merili antitela,  troje imaju na S protein (neko manje,  neko vise),  a ovaj cetvrti koji je negativan na S protein je jedini pozitivan na N protein.  Nemam pojma sta to znaci :)

Nisam pogledala ovaj okaceni video,  pogledacu 

Edited by Sandradjer
Link to comment

mi smo se svi u familiji vakcinisali kinezom, ali izmedju dve vakcine ćale, brat i ja zakačimo koronu:isuse: (a taman sam mislio da sam se izvukao, jer sam malte ne svakodnevno bio u rizičnim situacijama i kontaktima - skoro svi na poslu su već preležali kovid). ćale i ja smo imali blagu upalu pluća, ali svi smo dobro i lagano prošli, bez komplikacija. 

U svakom slučaju, ovo su mi rezultati antitela tri nedelje posle prve doze, odnosno dve nedelje posle pojave prvih simptoma korone.

 

Screen Shot 2021-03-13 at 2.31.57 PM.png

  • +1 9
Link to comment
36 minutes ago, Kelt said:

dobih danas i dugu dozu, ruku je počela da me boli u rekordnom roku, tako da očekujem haos noćas :D

Treba uvek reci koja vakcina je u pitanju, nemoj da te mrzi

Link to comment
44 minutes ago, Kelt said:

dobih danas i dugu dozu, ruku je počela da me boli u rekordnom roku, tako da očekujem haos noćas :D

 

A kako je prosla prva doza?

Link to comment
2 hours ago, Kelt said:

dobih danas i dugu dozu, ruku je počela da me boli u rekordnom roku, tako da očekujem haos noćas :D

Javi baš kako si prošao, ti si čini mi se imao jaku reakciju i na prvu dozu.

Ja na prvu ništa, u sredu će biti druga pa da vidim šta se dešava kad udare antitela o antitela... :D

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...