Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

6 minutes ago, koksy said:

 

 

etotisad!

ja sam jednu autoimunu beštiju skembao pre 20 godina. i šta, dobiću na ćupriji al ću dumrem na mostu!? :sad: 

 

Zavisi sta dobijes na cupriji, mozda dobijes nesto izlecivo.:D

Link to comment

pa brate medicinski sam fenomen kako sam toj autoimunoj zameo tragove, nekako mislim da bi baš bio težak maler da joj Zeka osvetli putanje.

dobro kaže Šerman, odo ja u antivaxere.:D 

Link to comment

Evo i u wsj da se razmatra treća doza sinofarma. To je juče i Vučić nagovestio u onom intervjuu. Meni je ustvari najviše zaparalo uši to što je on rekao da su dobili najnovije podatke o efikasnosti vakcine i da je to jako važna vest i onda nije rekao ni jednu brojku, ništa. Znajući njega i koliko voli da se frlja brojevima to mi je bilo veoma čudno.

Link to comment
3 hours ago, MocaVukotic said:

Pozvalo me na sajam u ponedeljak za kineza. Ako naidjete na neke lose tekastove o kinezu, postujte ih od utorka!! 

+1

prijavio se 23.01.

  • +1 5
Link to comment

Fajzer i Moderna ce biti dostupni u velikim kolicinama u drugoj polovini godine jer ce USA do tada vakcinisati svakog gradjanina koji to zeli.

Na kraju cemo svi zavrsiti na njima

Link to comment
6 hours ago, Tsai said:

Jesu sad zvanicno svi forumasi koji zive u srbiji cipovani il dobili poziv? :ziga:

Prijavio se 19.1. za bilo koju vakcinu, još me nisu zvali. 

Link to comment
6 hours ago, Tsai said:

Jesu sad zvanicno svi forumasi koji zive u srbiji cipovani il dobili poziv? :ziga:

 

Nisam ni ja dobio ništa. Prijavio prvog dana sve osim Kineza, posle otčekirao Astru u momentu kad je došla u Srbiju.

Link to comment
11 hours ago, MocaVukotic said:

Pozvalo me na sajam u ponedeljak za kineza. Ako naidjete na neke lose tekastove o kinezu, postujte ih od utorka!! 

Barem ćeš biti sterilan, poješće ti mozak i čoveče božji KINEZI SE NE VAKCINIŠUUUUUU!!! Druge stvari od utorka.

Link to comment

Preksinoc u vestima na n1 rekose neke dve imuniloloskinje da nije dokazana povezanost zmedju velike kolicine antitela i toga da ste imuni na virus!

Pa kako sad to? :)

 


Od 18:00min...

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...