Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Imaju biometrijsko ocitavanje gde im sve pise. To sto je nasa potvrda  na cirilici, ne znaci da na nekom drugom mestu nije na svim jezicima i pismima ovog sveta. Recimo odes u Dubai/Tokio/Peking..., da li njih zanima engleski ili srpski ili njihovo pismo li samo ocitaju biometrijski pasos i to je to?

Edited by Milosh76
Link to comment
9 minutes ago, Milosh76 said:

I u pasosu je cirilica, zar ne? Pa imaju biometrijsko ocitavanje gde im sve pise. To sto je nasa potvrda  na cirilici, ne znaci da na nekom drugom mestu nije na svim jezicima i pismima ovog sveta. Recimo odes u Dubai/Tokio/Peking..., da li njih zanima engleski ili srpski ili njihovo pismo li samo ocitaju biometrijski pasos i to je to?

U pasošu su oba pisma.

Link to comment

Izmenio sam post, bio sam siguran da je samo cirilica :D  Sto ne menja sustinu. Drugo, oni ce svakako to menjati, kad se usvoje "korona pasosi" ili kako god to budu nazivali.

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

well, reakcija na revakcinu fajzerom ipak je jača nego prvi put

 

juče samo bol i otok, ali uveče malaksalost, jeza i noćas groznica, suva usta, uz pripadajuće košmare

 

smirio me jedan paracetamol, ali jutros sam sav polomljen. osećam se kao da imam temperaturu, iako toplomer kaže drugačije

Link to comment
16 minutes ago, banatjanin said:

well, reakcija na revakcinu fajzerom ipak je jača nego prvi put

 

juče samo bol i otok, ali uveče malaksalost, jeza i noćas groznica, suva usta, uz pripadajuće košmare

 

smirio me jedan paracetamol, ali jutros sam sav polomljen. osećam se kao da imam temperaturu, iako toplomer kaže drugačije

Ja za sada, posle revakcine isto Fajzerom, samo bol u ruci ali gospođa ima temperaturu od sinoć i glavobolju i malaksalost (isto Fajzer revakcina). Uzela je paracetamol jutros i bolje je. 

Link to comment

kaže mi drugar, medicinar, da je česta jača reakcija kod onih koji su predhodno preležali, posebno kod revakcine. ništa iz istraživanja, već on iskustveno

Link to comment

Naleteo sam na twitteru na rezultate sinofarm 3 faze u peruu za Peking varijantu koju smo mi dobili i za Wuhan koju nadam se nismo. Ne garantujem za izvor ni da sam dobro razumeo spanski. Kako ja razumem ovo:

33% zaštita od infekcije

63% od pada saturacije (teže forme)

91% od hospitalizacije 

100% od smrtiŠto bi rekli Not great, not terrible

 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Sammael said:

Za revax sutra sam dobio SMS, email i zvali su me malopre iz call centra da potvrde. IT radi fascinantno dobro svoj posao.

 

Malopre stigao sms, mail, postar doneo pismo, zvali u firmu i kuci i dobio paket voca i jaffu

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, villiem said:

 

Malopre stigao sms, mail, postar doneo pismo, zvali u firmu i kuci i dobio paket voca i jaffu

 

meni došla kineska ambasadorka da mi uruči poziv za danas

  • +1 1
Link to comment
meni došla kineska ambasadorka da mi uruči poziv za danas
Tebi je to uručila sa prozora.
One zgradurine.
[emoji12]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...