Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

3 minutes ago, radisa said:

Ja imam zakazano za sledeću nedelju put, srđujemo papire sad... Baš me zanima kako će ispasti...

 

 

 

sad bez zezanja, moji su uzračunali da im se ne isplati da rizikuju sa putovanjima zaposlenih

 

da otputujem negde, mora da bude odobreno od direktora, regionalnog direktora i direktora hr, što je u prevodu sedi DiSi, potpuno smo prešli na virtuelno, a moj posao je da budem negde

 

u decembru stiže mejl - ko može da se vakciniše, plaćeno odsustvo, slobodno može bez najave i na kraju ide ono zbog čega je mejl napisan - iako ste vakcinisani, procedura za putovanja se ne menja

 

 

 

 

Link to comment
Just now, Braća Strugacki said:

 

sad bez zezanja, moji su uzračunali da im se ne isplati da rizikuju sa putovanjima zaposlenih

 

da otputujem negde, mora da bude odobreno od direktora, regionalnog direktora i direktora hr, što je u prevodu sedi DiSi, potpuno smo prešli na virtuelno, a moj posao je da budem negde

 

u decembru stiže mejl - ko može da se vakciniše, plaćeno odsustvo, slobodno može bez najave i na kraju ide ono zbog čega je mejl napisan - iako ste vakcinisani, procedura za putovanja se ne menja

 

 

 

 

Jbg, ja radim u maloj firmi mi nemamo procedure... AKO klijent želi da se dođe i ja želim da idem, idem...

 

Caka je što sam se ja malo uželeo putovanja, kontam da sam vakcinisan, kao i kolege sa kojima idem, bićemo u dosta ograničenom društvu ljudi koji su svi vakcinisani...

 

Jbg, veći mi je rizik da pokupim ovde random negde u Lidlu ili Rodi, nego da pokupim na ovom putu...

Link to comment



vi se još nadate da će putovanja biti moguća  u novom svetu koji dolazi?
 
meni je firma zabranila da viđam ljude uživo i mislim da je to zauvek
 
i nadam se
ja uopshte ne razmishljam o idenju bilo gde. volela bih da mi je i zivot bez idenja malo lepshe organizovan i sa manje stresa, ali ni to se nece desiti, jer to tako ne biva iz nishta. da treba sad da putujem/planiram da putujem, tachno bih uzela pa crkla. realno [emoji38]ol:



sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

...

Jbg, veći mi je rizik da pokupim ovde random negde u Lidlu ili Rodi, nego da pokupim na ovom putu...

 

Upravo. Ja išao prošle godine u CG u jeku njihovog ludila sa koronom i imam utisak da ovde svakodnevno više rizikujem nego tada što je bio slučaj. Ponovo bih bez sekunde razmišljanja otišao da nemam gužvu ovde.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Pa ne, rešićemo nekako, ali, jebeš ga, koji je smisao dvojezične potvrde, ako ime napiše na pismu koje niko ne može da pročita, ako nije Rus, Belorus, Ukrajinac, Bugar, Crnogorac, Makedonac ili Bosanac?

 

Zamišljam potvrde izdate u Izraelu na kom su imena na Hebrejskom, u Jermeniji na Jermenkom i u arapskim zemljama na Arapskom... I onda ti treba da veruješ da je Nikol Pašinjan isto što i Նիկոլ  Փաշինյան , a Ehud Barak אהוד ברק


 

... Aha...

 

Pa zar nemaš QR kod na potvrdi? On bi valjda trebao da sadrži sve podatke o vakcinaciji uključujući i ime.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pa zar nemaš QR kod na potvrdi? On bi valjda trebao da sadrži sve podatke o vakcinaciji uključujući i ime.

ma pusti Austrougarinina, vole ausvajs pa to ti je :hitler:

  • Haha 1
Link to comment

Kod mene QR kod vodi na RFZO web stranu gde su svi podaci na oba pisma, sem imena koje je ćirilično i samo ćirilično [emoji849]

Na papirnoj potvrdi boldovano ime je ćirilično, a ispod srećom stoji (prilično sivkasto) i latinično, hvala svim svecima.

Supruga: isti dan vakcinisani, ista žena radila potvrdu, njeno ime na papiru bold latinično, kao i RFZO web.

Logika umrela bez ikakve šanse.

Link to comment
5 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pa zar nemaš QR kod na potvrdi? On bi valjda trebao da sadrži sve podatke o vakcinaciji uključujući i ime.

Na cirilici je i tamo... :isuse:

  • Haha 1
Link to comment
48 minutes ago, giuseppe said:

Kod mene QR kod vodi na RFZO web stranu gde su svi podaci na oba pisma, sem imena koje je ćirilično i samo ćirilično emoji849.png

Na papirnoj potvrdi boldovano ime je ćirilično, a ispod srećom stoji (prilično sivkasto) i latinično, hvala svim svecima.

Supruga: isti dan vakcinisani, ista žena radila potvrdu, njeno ime na papiru bold latinično, kao i RFZO web.

Logika umrela bez ikakve šanse.

Kolega ima takvu potvrdu sa cir i lat, kao ti, dok dtugi kolega i ja imamo samo sa cir... Njih dvojica se vakcinisali zajdno  u razmaku od 2 minuta...

 

 

Link to comment

@radisa Kontam da ima neke veze sa samom prijavom, ali opet nelogično, jer ja ni nemam ćirilicu instaliranu na laptopu sa kojeg sam se prijavio, dok ona ima i mnogo češće je i koristi, po prirodi posla...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...