Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

jedno pitanje

 

vakcinisan sam pre desetak dana kinezom, a treba da radim pcr test zbog nekakvog posla, svakako ću poneti papir o vakcinaciji prvom dozom, da li postoji mogućnost da test bude +
 

 

Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

u belexpo i danas astrozeka.

ako neko ima dileme.

sent from bubamoto
 

 

Da li ide samo na poziv ili može i poneki padobranac da se bocne?

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jedno pitanje

 

vakcinisan sam pre desetak dana kinezom, a treba da radim pcr test zbog nekakvog posla, svakako ću poneti papir o vakcinaciji prvom dozom, da li postoji mogućnost da test bude +
 

 

 

Postoji ako si u medjuvremenu fasovao virus. Prva doza te ne stiti, nemas jos antitela..

Link to comment

Primio Zeku u subotu popodne.

 

Subota: sve skroz okej do ponoći, a onda pre leganja u krevet baš jeza i drhtavica. Ispipam se, nema temperature (?!), ali bre kao da sam ušao u zamrzivač. 2 paracetamola i dupli jorgan, za oko pola sata došao do one tačke kad se već znojim, i lepo odspavao.

 

Nedelja: blaga glavobolja, i negde od 5 popodne dumrem koliko mi se spavalo. Opet, taman kad sam legao, hladnoća i drhtavica, ali ni blizu kao noć pre. 2 paracetamola, bez duplog jorgana, brzo znoj probio, zzzzz.

 

Danas: skroz okej.

  • +1 2
Link to comment

@Jimmy Kowalski

to mi je jasno da mogu u međuvremenu da ga fasujem

 

preciznije pitanje bi bilo, da li taj inaktivisani virus koji mi je ubrizgan može da bude razlog da test bude pozitivan?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
jedno pitanje
 
vakcinisan sam pre desetak dana kinezom, a treba da radim pcr test zbog nekakvog posla, svakako ću poneti papir o vakcinaciji prvom dozom, da li postoji mogućnost da test bude +
 
 
Postoji.
Vakcina ne eliminiše zaražavanje[emoji769], ona poboljšava odgovor organizma na napad[emoji769].

Sad video:

Ne znam, to bi mogao neko kome je to struka. Mada nisam siguran da li i oni imaju sigurni odgovor.
Šta god da je odgovor, ti si se bocnuo...

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to mi je jasno da mogu u međuvremenu da ga fasujem

 

preciznine pitanje bi bilo, da li taj inaktivisani virus koji mi je ubrizgan može da bude razlog da test bude pozitivan?

 

Ne.

 

Taj virus je mrtav, kao papagaj iz MP skeca..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Primio Zeku u subotu popodne.

 

Subota: sve skroz okej do ponoći, a onda pre leganja u krevet baš jeza i drhtavica. Ispipam se, nema temperature (?!), ali bre kao da sam ušao u zamrzivač. 2 paracetamola i dupli jorgan, za oko pola sata došao do one tačke kad se već znojim, i lepo odspavao.

 

Nedelja: blaga glavobolja, i negde od 5 popodne dumrem koliko mi se spavalo. Opet, taman kad sam legao, hladnoća i drhtavica, ali ni blizu kao noć pre. 2 paracetamola, bez duplog jorgana, brzo znoj probio, zzzzz.

 

Danas: skroz okej.

sva sreca pa imas zenu da brine i o tebi, bilo bi frka inace.

 

Link to comment
2 minutes ago, precog said:

sva sreca pa imas zenu da brine i o tebi, bilo bi frka inace.

 

 

Umro bi triput do sad.

  • +1 2
Link to comment
47 minutes ago, April said:

 

Da li ide samo na poziv ili može i poneki padobranac da se bocne?


svi koje sam danas videla su imali odštampanu onu saglasnost, znači, bili su pozvani.

 

s druge strane, niko mi nije tražio ni qr kod, ni sms - jedino ne znam da li bi ti pravili problem u "informacionom" delu, gde ti štampaju potvrdu, a pre nego što odeš da te bocnu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...