Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

19 minutes ago, Sandradjer said:

Tako sam sve i u prosloj prijavi pa me nisu zvali.  Tebe nisu zvali? 

 

Nisu... s tim sto sam se ja prijavljivao vise puta.. iz zajebancije, naravno i menjao lokaciju. I hocu samo Fajzera, uzeo bih i Zeku™ ali me smara da cekam 3 meseca na drugu vakcinu.

Link to comment

Dolazi u ponedejak 58000 Fajzera, sto u realnom zivotu znaci 200 doza.

Dok se podeli susedima, pa proda na crnom trzistu, bice ih dovoljno za nekih pola sata

Edited by Milosh76
  • Tužno 1
Link to comment
38 minutes ago, laser lotus said:

Stari grad - Sputnik na meniju, revakcinisu i Sinofarmom. Pfizera nema. 

Da li se Fajzer davao na svakom punktu? Neke sa Starog grada (starije)  znam da su za tu vakcinu pozivali na Sajam,  to je bilo odavno

Link to comment

Ovde se pojavila zena koja je imala zakazan Fajzer prije nedelju dana ali su joj rekli da se prijavi ponovo. 
Pitali su i da li je neko dosao na revakcinaciju Fajzerom tako da ga vjerovatno imaju ali niko nije bio vakcinisan njime za vrijeme mog boravka tamo. 

Edited by laser lotus
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Sandradjer said:

Ovih rodjendanskih 500k Kineza ce valjda pokriti sve prijavljene 

Teško, dosta njih koji su vakcinisani do sad nisu uopšte prijavljeni preko eUprave, ali ne znamo koliko.

Edited by mraki
Link to comment

Pa to bi značili da je vakcinisano samo nešto preko polovine prijavljenih preko eUprave, od preko 1 100 000

Sad naravno, ima tu dosta preklapanja verujem, ali okvirno...

 

Videćemo koliko će biti vakcinisanih ukupno, ali nešto ne verujem da ćemo dobaciti dva miliona.

Edited by mraki
Link to comment

Vest od cetvrtka da je 1,4 miliona doza,  a pola miliona druge doze.  To znaci oko 900000 vakcinisanih,  e ostaje samo procena koliko prijavljenih,  a koliko njih bez prijave.  

Link to comment

Da, ispratih te brojke. Verovatno su mnogi od tih preko reda ili preko neke organizacije ionako iskazali interesovanje i preko eUprave.

Me nećemo prebaciti preko milion i po ukupno.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...