Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, Aleksija said:

sad sam premotala na brzinu, pojavljuje se oko 7 prilog sa imunoloskinjom iz inepa - nista spektakularno, ako se testiramo, treba to uraditi posle 3 nedelje, ako imamo antitela to je ok, brojke nisu toliko bitne... ne pominje nikakve procente.

mora da je to ipak bilo negde drugde ili u drugo vreme. 

Ej, može da bude.

Sad mi kaže da nije sigurna, kao možda je bilo i N1 :isuse:.

E jbg, izvinjavam se, nije trebalo da prenosim nepouzdano.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, dùda said:

Ej, može da bude.

Sad mi kaže da nije sigurna, kao možda je bilo i N1 :isuse:.

E jbg, izvinjavam se, nije trebalo da prenosim nepouzdano.

Bila je na n1 jutros imunološkinja i bilo je pitanje da se neko obratio n1 ko se razboleo 10 dana posle druge doze, na šta je ova iz inepa odgovorila da je očekivano da od 100 ljudi 30 ne razvije antitela. A u 1/2 fazi sinofarma je bilo 100% ljudi sa antitelima nakon 42 dana. Bitno je da je u gostovanju jedno pet puta napomenula da se kod njih antitela mogu proveriti. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Uopste mi se ne svidjaju ove reakcije na Zecetinu™ zato sto hoce mog caleta u Domu da vakcinisu Zekom™. Ajd sto je revakcina za 3 meseca, bojim se da bi reakcije bile mnogo burnije od drhtavice i temperature, ne samo njegove.

Nazalost, nema nacina da znas koja vakcina na koga kako reaguje. Zavisi od organizma, od vakcine skoro nikako. Meni rekla zena kad sam primao fajzera da mogu dobiti temperaturu i nista, samo me ruka bolela.  Kolega dva dana pod temperaturom od fajzera, povisom, nije radio. Komsija 67 godinica, alkos, dosta potrosen, dobio zeku - ni osetio. Nek primi tata sta god, samo da ne odlaze. A tu gde je ima paznju i negu ako zatreba. Najbitnije da se zastiti sto pre.

  • +1 4
Link to comment
16 minutes ago, yabadaba said:

Bila je na n1 jutros imunološkinja i bilo je pitanje da se neko obratio n1 ko se razboleo 10 dana posle druge doze, na šta je ova iz inepa odgovorila da je očekivano da od 100 ljudi 30 ne razvije antitela. A u 1/2 fazi sinofarma je bilo 100% ljudi sa antitelima nakon 42 dana. Bitno je da je u gostovanju jedno pet puta napomenula da se kod njih antitela mogu proveriti. 

da, vrlo su priljezni u pozivanju da se antitela proveravaju. nesto su manje angazovani da zapamte i provere onu saku jada od podataka koji postoje o kineskoj vakcini. ili da prihvate da ih postoji vise. tih kineskih vakcina, mislim.

Edited by Aleksija
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

nisam je pitala na kom je radiju slušala ali da je čula baš tako, to joj verujem.

em je obaveštena em nije zlonamerna, naprotiv.

pitaću je gde je to slušala.

Мислим на Н1.

Link to comment

Da li je neko ispratio vesti o novim kontigentima koji stizu?  Negde sam videla cini mi se 58k fajzera u pon i rodjendanski poklon u petak.  

Poklekla sam,  hocu da se prijavim sad za vikend,  samo ne znam da l da cekiram sve ili samo fajzer.  Sta li mi je bolja varijanta? 

Link to comment

Tako sam sve i u prosloj prijavi pa me nisu zvali.  Tebe nisu zvali? 

A svejedno mi je,  samo ne mogu da proveravam sms i mejl,  uznemirava me.  

Mozda ce astra zeku da ispucaju sve doze zbog kasnije revakcinacije 

 

Edited by Sandradjer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...