Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A sad, za vreme posebnog ludila u mejnstrim medijima, redovno gledam ljude kako se okreću informisanju preko nekih opskurnih YT kanala i Fejsbuk grupa. Kao ne veruju baš previše tome, ali ubace im neki crv sumnje.

  • +1 1
Link to comment

Drugarica 78.godište juče primila zeku, tokom noći je uhvatila drhtavica, a danas je to prešlo u temperaturu. Verovatno je to normalno za ovu vakcinu.

Link to comment

Uopste mi se ne svidjaju ove reakcije na Zecetinu™ zato sto hoce mog caleta u Domu da vakcinisu Zekom™. Ajd sto je revakcina za 3 meseca, bojim se da bi reakcije bile mnogo burnije od drhtavice i temperature, ne samo njegove.

Link to comment

Zeneka drma fino. 4 clana porodice primila u poslednja 3 dana i svi imali drhtavicu i malu temperaturu od 12 do 36 sati od primanja. Neki i mucninu i povracanje. Ali posle 2 dana sve bude dobro osim osecaja kao da se ima upala misica. I sto ruka boli :)

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Ljudi, ja sam do te mere pro-vax da se niko iz suparničkog tabora nikad ni ne usuđuje da mi nešto bekne, ni za mmr ni za ove anticovid, ali evo stižu mi stidljivo linkovi i screenshotovi svakakvih iskustava, naročito posle Sinofarma. Navodno, razboleli se od vakcine. Šteta se velika pravi, šum je prejak, zbunjuje i ljude koji su načelno za vakcine, razumni. Makar ih koleba da se premeste u "aj malo ću da sačekam" skupinu. 

 

A mene stalno smaraju da je kinez savršeno bezbedan i da nema reakcija, da je fajzer opako zlo, a da su Izraelci pokvareni lažljivci.

 

Opšti haos, ljudima kao da je korona ono malo pameti popila.

Link to comment
 
Ova izjava mi je glupa, znači za 2-3 nedelje svakom sve dozvoljeno? Odokativno mladi to shvate kao 10 dana a pošto su babe/dede/stričevi/palčevi pelcovani ajde kovid žurke za 8.mart ljubakanje da preležimo pre leta... Niti su vakcine neka garancija, niti ima potrebe za opuštanjem od mera i razuma.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
24 minutes ago, Anonymous said:

 

A mene stalno smaraju da je kinez savršeno bezbedan i da nema reakcija, da je fajzer opako zlo, a da su Izraelci pokvareni lažljivci.

 

Opšti haos, ljudima kao da je korona ono malo pameti popila.

 

Koje pameti?:D

Link to comment

jebo vas zeka, već tri dana mi u glavi ide ova pesma i melodija

zapamtila sam jer smo brat ,sestra i ja pevali malo izmenjeno za tatu umesto 'zeka' njegovo ime pa ide

"...., žele ,,,,,,,  sa kravatom i sa cvikerima pravi je bombon"

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...