Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

4 minutes ago, harper said:

 

Morao bih da proverim (moja licna tragedija i glupost je sto sve shvatam ozbiljno:D) ali sam prilicno uveren da mnogi Nemanjici nisu bili Urosi, nijedan pre Urosa I. Tako da nije bas muceni Drale sirak tuzni bez idje ikakvoga Urosa.

mozda su oni sa druge strane gde je registracija i lekarski pregled raznovrsniji. ovi shto su bili sa strane vakcinacije i chekanja 15 minuta su bili dosta jednoobrazni. a kad sam vec generisala dilemu, bilo mi je komplikovano da ulazim ponovo. izvinite, samo da proverim da li je josh neki ne-urosh osim dragutina :hihi:

 

kako god okrenesh. ne znam da li su panoi pretekli od neke druge prigode, ili su specijalno odabrani za ovu. ja sam ih iskoristila da se zanimam redosledom i klasifikacijom. svako svoje, tako mi palo...

Edited by gospa buba
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, gospa buba said:

mozda su oni sa druge strane gde je registracija i lekarski pregled raznovrsniji. ovi shto su bili sa strane vakcinacije i chekanja 15 minuta su bili dosta jednoobrazni.

 

Yup, bice da je to. S jedne strane Stefani Vakcoshi Rennemanjici a sa druge Stefani Chekoshi Nemanjici Pembletolozi ex-Manijaci.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Kundera said:

 

Kinez ?
Mogao majku mu malo bolje da te "uradi". hah

PS aaa ovo nije taj spajk S?

tsai je fajzeras

a ovo lici na ukupan, s i n

Edited by Aleksija
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

Pfizer, ukupan je valjda. Reko sam im spajk, valjda znaju sta rade. INEP lab, ortak koji je imao zajebanu upalu pluca je imao 42 posle, to mi je neka referenca

Quote

Gnjatović navodi da je praćenje serološkog odgovora nakon prirodne infekcije pokazalo da svi ljudi koji su razvijali antitela iznad 50 jedinica ta antitela su stabilna i godinu dana posle akutne infekcije i dodaje da joj rezultati nakon vakcinacije daju uverenje da će to važiti i posle primanja vakcine, odnosno da će zaštita trajati i duže nego što su proizvođači vakcina najavili. 

posto gnjatovic govori o inep jedinicama, to bi bilo to :)

videh u prolazu da inep ipak izgleda radi neko pracenje i istrazivanje, dobro je da bar nesto postoji.

jesu li te pitali da li je/koja je vakcina i da li su uopste to negde belezili?

Link to comment
Just now, Aleksija said:

posto gnjatovic govori o inep jedinicama, to bi bilo to :)

videh u prolazu da inep ipak izgleda radi neko pracenje i istrazivanje, dobro je da bar nesto postoji.

jesu li te pitali da li je/koja je vakcina i da li su uopste to negde belezili?

pa inep radi i neki sajens, trebaju im istrazivanja, to je logichno. a i hvala bogu, kad drzava nije kod kuce.

Link to comment
5 minutes ago, Aleksija said:

posto gnjatovic govori o inep jedinicama, to bi bilo to :)

videh u prolazu da inep ipak izgleda radi neko pracenje i istrazivanje, dobro je da bar nesto postoji.

jesu li te pitali da li je/koja je vakcina i da li su uopste to negde belezili?

 

Pitali su me koja vakcina i kolko je proslo

  • Hvala 1
Link to comment
41 minutes ago, pt 2.0 said:

Od probirača nema vakcinača.

Stvarno ne mislim da je ma koja od vakcina kod nas neki bofl. 
Prosto, nismo mnogoljudna zemlja a i ne biramo strane. Plus ima dosta antivaks orijentisanih ljudi (ili - da ja ipak još malo sačekam, sumnjivo je ovo) tako da više nije ni jagma.

Nemam dilemu da se teeba valcinisati bilo čim od dostupnog.

p.s. Moj astro zeka za sada spava. Javiću sutra ako bude simptoma...

 

Nisam baš neki probirač, ja sam ovde na forumu moro pitat šta sam primio lol, i da se krivo ne razumemo imam vere kako u mučene naučnike i regularna tela tako i u svaku vakcinu ako je što bi se reklo čistak samo strepim da neko u lancu nabavke ko nije iz struke u trci za materijalnim interesom ili nekim brojkama i rekordima nešto ne ošljari.

 

Inače sve ove sumnje čas na jednu čas na drugu su uglavnom inicirane iz geopolitičkih i biznis razloga, UK vs EU vs ovi vs oni..., Indijci odbijaju Fajzera, Merkel i Makron drndaju Zeneku, o Kinezima i Rusima da ne pričam, oćedu da izlude narod

 

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...