Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

The Chinese Sinopharm vaccine offers 100 per cent protection from moderate and severe forms of Covid-19. It's overall efficacy rate is 86 per cent, top experts said in Abu Dhabi.

 

:smiley_hail:

  • +1 4
  • Wub 4
Link to comment

Ja se prijavio pre nekih 15 dana, nisu me zvali. Jel imam čemu da se nadam s obzirom da sam mlad i zdrav kao ruža? A pri tom i preležao koronu što je verovatno zabeleženo, pa možda smatraju da mene nema potrebe da zovu jer sam imunizovan™. Nisam nešto pratio ceo ovaj proces pa malo padam s marsa ovim pitanjem. 

Link to comment

Ovaj vikend je bio "jak" po vakcinisanju "u ustanovama".
Čak je i PKS pa Zavod za statistiku itd...
Sve te državne ili "polu-državne" organizacije i ustanove su u toku nedelje predavale spiskove i slale na cijepljenje[emoji769] .
Kidamo!

.... Shiit has hit the fan!



Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovaj vikend je bio "jak" po vakcinisanju "u ustanovama".
Čak je i PKS pa Zavod za statistiku itd...
Sve te državne ili "polu-državne" organizacije i ustanove su u toku nedelje predavale spiskove i slale na cijepljenjeemoji769.png .
Kidamo!

.... Shiit has hit the fan!


 

 

a to sve puno naprednog kadra. a ugrozene grupe ko hebe...

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovaj vikend je bio "jak" po vakcinisanju "u ustanovama".
Čak je i PKS pa Zavod za statistiku itd...
Sve te državne ili "polu-državne" organizacije i ustanove su u toku nedelje predavale spiskove i slale na cijepljenjeemoji769.png .
Kidamo!

.... Shiit has hit the fan!


 

 

A prosvetni radnici, ima li nade? Inace, izgleda da krece novi talas po skolama, sve vise pozitivnih, kod mene jedna grupa komplet u izolaciji od danas zbog nekoliko pozitivnih

Edited by de Sisti
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, Ros said:

 

a to sve puno naprednog kadra. a ugrozene grupe ko hebe...

eno dobila i vedrana rudan, kao neko ko doprinosi kulturi srbije

a od kulture valjda samo bgd glumci

 

pa sta sad, pustili su 2-3 dana padobrance i gomila neprioritetnih anti vucicevaca se tad vakcinisala i sad niko nikom ne moze zameriti vise nista. dobra taktika.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, InvisibleLight said:

 

a od kulture valjda samo bgd glumci

 

 

 

"Radim nešto za pozorište Boško Buha:Jova:, tako da sam se pridružio glumcima u vakcinaciji danas. Sve vakcine su bezbedne, tako da nemam nikakvu sumnju što se tiče 'Fajzerove' vakcine", rekao je za Nova.rs Momčilo Bajagić Bajaga, koji se danas vakcinisao s dramskim umetnicima.

Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

Ja sam odmah dodao kineze i ništa, ne zovu.

Ovde se neko ranije javljao (zaboravila sam ime nika, nešto na a), isto mlađi , recimo 40-, isto preležao covid, pa su ga zvali. Opština stari grad.

Dalje više ne znam.

Link to comment

bababambambam, nece nista da zna, i zato dagadagadagadag, jahaci magle.

 

:covid19:

 

1 minute ago, Apollo Creed said:

 

"Radim nešto za pozorište Boško Buha:Jova:, tako da sam se pridružio glumcima u vakcinaciji danas. Sve vakcine su bezbedne, tako da nemam nikakvu sumnju što se tiče 'Fajzerove' vakcine", rekao je za Nova.rs Momčilo Bajagić Bajaga, koji se danas vakcinisao s dramskim umetnicima.

 

Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

Ovde se neko ranije javljao (zaboravila sam ime nika, nešto na a), isto mlađi , recimo 40-, isto preležao covid, pa su ga zvali. Opština stari grad.

Dalje više ne znam.

 

Fala, znači nada da me zovu postoji u nekoj teoriji. Da nisam kao uzoran građanin otišao na testiranje kada sam osetio simptome plativši 6k, verovatno bi sada bile nešto veće šanse da me zovu.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Fala, znači nada da me zovu postoji u nekoj teoriji. Da nisam kao uzoran građanin otišao na testiranje kada sam osetio simptome plativši 6k, verovatno bi sada bile nešto veće šanse da me zovu.

Mislim da oni to ne gledaju.

Sad sam već zaboravila ali u onome što smo popunjavali nije bilo pitanje da li smo prebolovali covid ?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...