Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

https://tv5.espn.com/basketball/story/_/id/30489070/ranking-top-10-nba-players-2020-21

 

Debeli 10.

sto samo po sebi nije priznanje, nego smejurija. covek je dve godine za redom izdominirao u playoffu, ali jbg, slabo i dalje lize patku medijima... u odnosu na proslu godinu pretekli su ga Luka, Dame i KD. koliko je cela lista smesna govori i cinjenica da je Luka ispred KDa i Kawhija, a da je AD ispred Giannisa. valjda zato sto je AD uzeo titulu sa nekim anonimusima kao sto je LeBron, dok Giannis failovo u timu punom superstarova...

 

necu vise citam amerikanske sajtove, gori su od Informera...

Link to comment

slusajuci podcast juce za loweom, on ima neku masinu koja pravi predvidjanja i ne pravi sam tu listu. warriorsi su bili 14. npr.

 

inace ovaj espn article kao i pre svake sezone cist klikbejt i za reakcije.

Link to comment
2 minutes ago, 189- said:

slusajuci podcast juce za loweom, on ima neku masinu koja pravi predvidjanja i ne pravi sam tu listu. warriorsi su bili 14. npr.

Bili su 14. na zapadu. Sam je rekao da mu to nema nikakvog smisla.

Link to comment

Daleko od toga da je Jokic izdominirao u proslom plej of-u ako se izuzme serija sa Klipersima tu je jedino licilo na nesto slicno dominaciji, inace je dosta slabije odigrao u proslom plej of-u nego u pretproslom gde je stvarno izdominairao, degresirao je u celini kada je u pitanju prosla sezona .

Edited by Micko8
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...