Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

23 minutes ago, Joe D said:

bas ako u prvih mesec dana ne pokazu da li napadaju prsten ili ne. 

 

 

Nisam to napisao, al ajde.

 

Ništa onda, ako ga se sete u aprilu, sete. 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Jel NBA pripremio neki covid protokol, sta ce da rade ako izbije zaraza u nekoj ekipi, koliko zarazenih mora biti da bi se utakmica odlozila i ima li uopste prostora u kalendaru za odigravanje odlozenih utakmica?

 

ima nekih 150 stranica valjda ;D

 

nisam jos primetio da se pricalo o tome. ne secam se ni da se pricalo o tome ni pre bubblea. verovatno ce u hodu donositi odluke. npr ko je tacno zarazen i koji tim :fantom:

Link to comment

Barton rekao da se dobro oseca, da je spreman i da je on starter u NBA. Ako MPJ startuje na SF, onda se Geri i Vil bore za SG mesto. I u toj varijanti mislim da pobedjuje jaca odbrana koju igra Geri, ofanzivnog potencijala imaju vise no dovoljno preko PG, SF i C. Iako nece biti srecan da ulazi sa klupe, Vil bi mogao biti naredni najbolji 6ti igrac.

Link to comment
58 minutes ago, 1n54jd3r said:

Iako nece biti srecan da ulazi sa klupe, Vil bi mogao biti naredni najbolji 6ti igrac.

 

Pre će biti naredni trejdovan :P

 

Link to comment
35 minutes ago, 189- said:

ja bih stavio murray - harris - barton - mpj - jokic

jedino ako ce da zabijaju 150 poena po utakmici, jer ce priblizno toliko da primaju :)

Link to comment
8 hours ago, 189- said:

ja bih stavio murray - harris - barton - mpj - jokic

dobra je to petorka, ali i dalje je barton idealan za prvog sa klupe, sta god on o sebi mislio. naravno, ne bi me zacudilo da zapravo pocinje, melon je to. 

Link to comment

@denver

 

u odnosu na prethodnu sezonu razlika je samo u millsapu. sada vise nema ugovor od 30 miliona pa da mora igrati. pravi je trenutak da se preda stafeta mladom i perspektivnom igracu. 

 barton je bio vrlo dobar prosle sezone, mnogo bolji nego prethodnih i to pre svega u odbrani. ne mislim da bi bilo preveliko iznenadjenje ako bi opet startovao.

 

odbrana ce verovatno biti slabija ali ce i napad biti bolji sa porter jr nego sa millsapom.

 

sve u svemu nisam neki preterani optimista za njih. jedino da mpj izraste u nekog plus igraca odjednom i da dovedu jos bar jednog igraca za klupu jer im je bas siromasna od sf do c.

Link to comment

meni nikako nije jasno odakle dolazi sav taj pesimizam

 

u odnosu na poslednji plejof nemaju krejga i grenta, a imaju bartona i grina

ok, nemaju i plamlija, mada to tesko da je minus i imaju nekoliko ovih mladih igraca, sto novih, sto starih ali koji nisu dobijali sansu

 

i verovatno najvaznije, jezgro je godinu iskusnije i godinu duze zajedno

 

i naravno da ce porter biti starter

Link to comment

ja murrayu i porteru ne verujem previse. prvi je igrao iznad svojih mogucnosti u bubbleu a drugi je glup ko kurac i ne vidim da ce se to previse promeniti.

 

nemaju ni na klupi neke zapazenije igrace osim na bekovskim pozicijama.

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...