Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

jebem li ga

takvi su bili 3 na zapadu i okrenuli dve serije protiv dve vrlo zajebane ekipe sa 1:3

 

ja sve imam osecaj da dobar deo ljudi pamti samo lose iz njihovog PO

npr konstantno se potenciraju njihovi problemi u odbrani, a zaboravlja kako je ta odbrana delovala u nekim utakmicama

kliperse top ekipu u ofanzivnom delu su u 6 i 7 utakmici u poslednje dve cetvrtine spustili na 33 i 35 poena

 

 

Link to comment

Da se ne zajebavamo, bili su na Konelijevu trojku od blamažnog ispadanja u prvoj rundi. Nije problem u regularnoj sezoni, biće top 5 na zapadu ako ne bude neka covid katastrofa ili se neko ne povredi gadno. U plejofu nemaju šta da traže sa ovakvom rupom na 4 i bez rezervnog centra. 

Link to comment

nemaju rupu na 4, a svabo ce biti odlican rezervni centar. a i ova dva matorca mogu to da igaju sasvim uspesno.

 

jedina rupa u ekipi je wing defense, i to ozbiljna rupa. ostalo su pokrili. 

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

Da se ne zajebavamo, bili su na Konelijevu trojku od blamažnog ispadanja u prvoj rundi. Nije problem u regularnoj sezoni, biće top 5 na zapadu ako ne bude neka covid katastrofa ili se neko ne povredi gadno. U plejofu nemaju šta da traže sa ovakvom rupom na 4 i bez rezervnog centra. 

a jbg, posteno je reci i da su tu seriju igrali bez dva startera

jeste i juta bez bojana, ali kad se kolko tolko vratio haris, kad su izjednacili odnos na po 1 znacajan izostanak, denver je dobio naredne 3

 

i jbt zasto porter rupa, momak je top ofanzivni talenat a i vec sad na ozbiljnom nivou

odbrana jeste na momente smesna, ali nema nikakvog razloga da to ne dovede na pristojan nivo

nije da je fizicki ogranicen, pa da nema sta da trazi u tom segmentu

 

@Joe D

to da

ne znam da li bi pj mogao biti od vece koristi ove sezone na tom planu

Link to comment

moze pj composure svakako, samo on je opcija za, koliko, 10-15 minuta po potrebi maksimalno? slicno i ovaj iz turske sto je dosao. za duze periode utakmica i plejof kosarku, treba im jedan medju nosiocima da bude taj igrac. barton nije taj, mpj nije taj, geri je vise za zakljucavanje bekova. ne sumnjam ja da ce oni pokidati regularnu sezonu, ali ne ide se korak dalje na zapadu sa zjapecim rupama te velicine. 

Link to comment
On 4.12.2020. at 0:07, goofs said:

Sve city edicije dresova, konačno Niksi da urade nešto dobro, bilo šta

 

SAS :wub:, Indiana isto, lep Wizards i Hornets (vratite ove i ne dirajte više nikad ništa), Sunsi odličan, samo kad bi stajalo ime grada umesto ovog proseravanja, a Memfis nemam pojma zašto mi se sviđa.

 

U užasnosti prednjači Dalas i Milvoki, koga je dizajner izgleda pomešao sa Klivlendom.

Link to comment

Mislim da je Koneli denverov offseason odradio poprilicno dobro u nepredvidivoj situaciji da Grent odbija 20milki ne bi li zapalio u raspali Detroit. Svi igraci koji su dovedeni kroz draft i FA market su zanimljivi, imaju potencijal i generalno su podcenjeni od strane ostatka lige.

  • +1 1
Link to comment

Ispasati od Jute nije nimalo bruka.

 

Denver fakat nije doveo nikog preterano zanimljivog, a izgubili su 3 clana rotacije. Sigurno ce i dalje biti u vrhu, no ovde je pitanje hoce li moci vise protiv Lakersa. A ne vidim da su uradili ista da bi im bolje parirali. Jedino da im situacija ide bolje na ruku: bolje stanje na injury report-u, plus stanje u LA-u. Nema vise Howarda, a videcemo koliko ce jos matori Gasol moci da pruzi.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...