Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Tradicionalno od kevinih sarmi masni Jokic na pocetku sezone i standardnih 2 meseca klimavog ulaska u sezonu dok se ne sredi. Ne znam vise jel im to taktika ili ne, ali ne bi skodilo da nekad muski odradi posao na telu u off-seasonu.

Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

 

 

:isuse:

Prošle nedelje mi je trener Jokera (njegovog kluba iz Sombora) pokazao sliku gde je debeli upecao smuđa od 9kg, go do pojasa ga drži u rukama. Frajer nikad tanje nije izgledao što ga ja znam, čak sam se i smejao kad sam video pločice na stomaku, rekoh šta se njemu desilo... U ovom periodu je slikano. 

  • +1 1
Link to comment

Da, i na onim snimcima gde se zajebava sa Dzamalom i dalje deluje tanko, kao iz plejofa. Ili mu naprasno mast ide iskljucivo u guzicu ili nesto ne stima sa ovim merenjima.

Link to comment

Nisu to merenja. Timovi se frljaju sa weight/height koje izlistaju na zvaničnim sajtovima.

Uzmi sad i popiši šta su škole izlistale za svoje igrače, pa uporedi to sa brojevima kad te igrače izmere na Combine.

 

 

Link to comment
2 hours ago, keljans said:

Prošle nedelje mi je trener Jokera (njegovog kluba iz Sombora) pokazao sliku gde je debeli upecao smuđa od 9kg, go do pojasa ga drži u rukama. Frajer nikad tanje nije izgledao što ga ja znam, čak sam se i smejao kad sam video pločice na stomaku, rekoh šta se njemu desilo... U ovom periodu je slikano. 

 

I meni se učinilo da je u odličnoj formi na fotkama i snimcima koje sam video, zato mi je ova vest baš sumnjiva.

Link to comment

mozda su ih merili sa torbom hrane koju su poneli sa odmora

 

jokari mater natrpala  mesine sa posjeka, ajvara, kajmaka

a muceni afrikanac dosao praznih saka :(

 

 

:Jova:

Link to comment

 

44 minutes ago, iDemo said:

Gled'o sam malo neke hajlajtse - dobar je midžet™, odlican. I samo 5 santima niži od Moke Slavnica. Ok je to.

 

al' je skocan, i jak. ;) 

ko' oni tradicionalni bekovi iz titovog vrbasa, vojvodjanska liga severoistok.

niko preko 180 al' pitbulovi.

 

btw, ko ne jebe kevu na hajlajtsima

(ok, Gudura, mozda... al' to nista ne znaci! :) )

 

41 minutes ago, Joe D said:

koji midzet, onaj sto nas je jebao ruzno na svetskom prvenstvu? 

 

nas je karao i magzi bogs, mada nije bilo ruzno.

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...