Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, theanswer said:

Portland mi je bio gotivna ekipa do pre nekog vremena. Onda je Lilard počeo izvlači ove Hardenovske šutere i da se buni svaki put kad ne dobije faul, da izbacuje one rep strahote, Mekkolum da glumi majmuna ko sinoć kad je smarao Voltona da stavi masku, doveli su Mela, a Nurkić je oduvek bio bolid. Kad mu vidim ono hadžo moj na tviteru, povraća mi se. Bar su se Kantera otarasili. 

 

Ko ti je simpatican? U 100 maraka da bih lagano mogao da ih polijem ovako.

Link to comment

Nurkara pravi tviter patriota, imao je skoro neku inside prepirku sa Elmedinom Konakovićem - političarem/funkcionerom KK Bosna, solidan džiberluk su pokazali obojica.

Link to comment
39 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Ko ti je simpatican? U 100 maraka da bih lagano mogao da ih polijem ovako.

 

Od jačih recimo Milvoki, Majami, Juta. Ingls je šaban, Gober je imao kovid epizodu.. Dalasu nzm šta fali? A i Denver mi je simpatičniji. Finiks? 

Link to comment
28 minutes ago, Fins fleet said:

Ajde Miami

 

To je lako.

 

Majami mi je bio gotivna ekipa, voleo sam njihovu kosarku. Onda su doveli najvece djubre u ligi, lika koji napalmom sprzio odnose sa svakim bivsim timom i vecinom saigraca. Covek koji moze da funkcionise samo kad mu je sve potman, a i tad gleda da nadje zbog cega bi moglo da mu vise ne bude sve potaman. Nervira me Meyers Leonard, najgori igrac lige i njegovo lozenje pored klupe. Njegov tviter, njegove igrice, njegova zena, njihov dosadni jebeni merch.

 

Muka mi je vise od prica o malom vrednom mravu Spou koji je iz memljivog video rooma, against all odds, uspeo u NBA. A covek ne da nije dosao niotkuda, nego mu je cale bio GM u dve fransize. Najvise mi se kenja od njihove "kulture", od toga sto deceniju preplacuju mediokritete i onda kad se okrenu naglavacke da bi se izvukli iz losih ugovora, javnost vlazi na 'genijalnog' Rajlija i 'kulturu'.

 

I tako.

  • +1 1
Link to comment

sto su sparsi postali ovakvi bezveznjaci

iz sezone u sezonu sve jadnije izgledaju

nikako ne mogu izvaliti sta je njihoov plan

kingsi deluju daleko smislenije i potentnije od njih

 

e:zapravo sad vidim da im ova 4 velika ugovora isticu svi na kraju sezone i da mogu u potpunosti renovirati tim

al opet, nekako mi deluje da su vec ove mogli uraditi nekakvu pripremu, da eventualno nesto izvuku za buducnost

Edited by pbg12345
Link to comment

biće nešto od pokua, talenat iz ušiju izlazi. sutra bi svaki hajlajt video pored poena trebalo da uključi i izgubljene lopte, pokušavao je neke stvari koje neće moći da izvede još najmanje par godina :happy:

Link to comment

taj Leonard iz Heata je dobar u igricama. član Faze Clana, najboljeg tima na svetu u video igricama. Video sam ga par puta na nekim charity turnirima u fortnajtu.

 

Gledam sad, draftovan kad je već uveliko imao 20 godina. Sa lottery pickom. I zaradio čova opušteno već 70+ miliona. Šta se radi, šta se radi, toga u moje vreme nije bilo.

Studirao na Illinoisu. Tamo je beše izmišljenja korona. i 11. septembar. Pitajte moga druga Stana Kubricka, ako ne verujete.

:fantom:

 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Od jačih recimo Milvoki, Majami, Juta. Ingls je šaban, Gober je imao kovid epizodu.. Dalasu nzm šta fali? A i Denver mi je simpatičniji. Finiks? 

 

Za svakog moze da se nadje nesto. Prvo sto mi pada na pamet:

 

Jazz  - Rudy Gobert koji place kad izduva za all star i pita se kakvu poruku saljemo deci 

Dallas - gore si pominjao kukanje glavnog igraca na sudjenje; Mark Cuban

Denver - omiljeni ce te podsetiti na jednu SNS zurku u Areni

Suns - ono kurvanje za Bokerovih 72 poena od pre nekoliko godina, sa sve Wilt fotkom iz svlacionice. To je bilo jadnije od triple double prostituisanja Rickyja Davisa i Blatchea.

 

16 minutes ago, omiljeni said:

taj Leonard iz Heata je dobar u igricama. član Faze Clana, najboljeg tima na svetu u video igricama. Video sam ga par puta na nekim charity turnirima u fortnajtu.

 

Gledam sad, draftovan kad je već uveliko imao 20 godina. Sa lottery pickom. I zaradio čova opušteno već 70+ miliona. Šta se radi, šta se radi, toga u moje vreme nije bilo.

Studirao na Illinoisu. Tamo je beše izmišljenja korona. i 11. septembar. Pitajte moga druga Stana Kubricka, ako ne verujete.

:fantom:

 

 

Meyers je super lik i los NBA kosarkas.  A bio je dobra ideja, nabildovani 7 footer koji puca trojke blizu 50%. Sta moze da podje lose? A da, to sto nema nikakve instinkte i  mora da razmislja bukvalno o svakom koraku koji napravi na terenu i to sto u zivotu nije udario rampu. Ipak, pamtice se 25 poena Hulk Biebera u prvom poluvremenu 4. utakmice finala Zapada.

Link to comment

Argentinac igra kao da je bar četvrtfinale nečega :D Jokara dominatan, Haris solidan, ostali iz prve petorke za zaborav. Hartenstein i Zeke solidni, makar Plamli neće nedostajati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...