Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, theanswer said:

Ovo jedino da vidiš kakve će otprilike biti rotacije, npr vidi se da će Bogdan igrati na kecu tih nekoliko minuta kad Trae odmara, da vidiš malo setove i to, sve ovo ostalo baciti u vodi.. 

 

cekaj, rondo i dunn nisu ni igrali. mada ocekujem da ce dunn igrati 2-3, uvek moze da igrati i pleja.

Link to comment

bogme se zategao

 

nego nesto razmisljam, on bi ovako mrsav mogao i na 4, taman da resi taj denverov problem

za 5 ce se vec neko naci

 

kako se nijedan trener toga do sad nije setio :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Gledao sam Portland sinoc. Ne znam da li se tripujem, ali  mi deluje da se CJ posle svake pauze vrati sve deblji,. Izgleda da preteruje sa vinima i sirevima, snob mali.

Link to comment

Portland mi je bio gotivna ekipa do pre nekog vremena. Onda je Lilard počeo izvlači ove Hardenovske šutere i da se buni svaki put kad ne dobije faul, da izbacuje one rep strahote, Mekkolum da glumi majmuna ko sinoć kad je smarao Voltona da stavi masku, doveli su Mela, a Nurkić je oduvek bio bolid. Kad mu vidim ono hadžo moj na tviteru, povraća mi se. Bar su se Kantera otarasili. 

Link to comment
11 hours ago, goofs said:

Ma dajte ljudi, utakmice predsezone se bacaju u bunar, nisu nikakav reper

 

Kako nisu, ako prva utakmica u novom timu u predsezoni nije reper, onda ne znam šta je... :wacko:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...