Jump to content
IGNORED

De qué planeta viniste?


Meazza

Recommended Posts

4 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Kakav lik Mesi, kakav tribjut :smiley_hail:

 

Ipak je Maradonin gol ovde rotiran. Cepidlačim, ali čisto da se zna. :D

Ovde je ubačen autentičan snimak:

 

 

Link to comment

Pre nekoliko meseci smo gledali ovo na nekom topiku, ne sluteci sta ce se desiti, bio neki klip sa svim njegovim golovima za Napoli... Ovaj gol, onaj protiv Juventusa iz indirekta i leteci volej u nekoj polukontri (ne secam se protiv koga) su mi bili najjaci. 

Ovo je ultimate majstorija iz milion razloga, ne znam odakle da pocnem... Da se ovako u kosmaru u krevetu okrenes na drugu stranu neces moci normalno da hodas nedeljama.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Plajvi said:

Pre nekoliko meseci smo gledali ovo na nekom topiku, ne sluteci sta ce se desiti, bio neki klip sa svim njegovim golovima za Napoli... Ovaj gol, onaj protiv Juventusa iz indirekta i leteci volej u nekoj polukontri (ne secam se protiv koga) su mi bili najjaci. 

Ovo je ultimate majstorija iz milion razloga, ne znam odakle da pocnem... Da se ovako u kosmaru u krevetu okrenes na drugu stranu neces moci normalno da hodas nedeljama.

 

Na toj cuvenoj utakmici na Marakani meni je vece cudo od The Gola bio jedan volej koji je uhvatio na zagrevanju pre utakmice. Svi smo, naravno, gledali samo njega na zagrevanju jer je dosao u Barselonu s reputacijom genija. Dok su nasi igraci lipsavali od trcanja pod budnim okom Branka Stankovica igraci Barse su se onako nonsalantno dobacivali. U jednom trenutku stize Maradoni neka sveca odnekud i on je uhvati volejem kao od bede na nekih 40 metara od njihovog gola. Krene lopta prema korner zastavici i nama vec pocne zluradi osmeh da se siri na licu a onda negde na pola puta uhvati fels bukvalno kao da je u zid udarila i odbila se od njega, skrene u cosak gola, lik se okrene prema drugoj lopti kao da se nista nije desilo. Taj uzdah 90.000 ljudi na tribinama, moglo je da se u njemu cuje - ovaj ce da nas otrese kao seljak sljivu.:D

 

Secam se i Bernda Sustera sa te utakmice, igrao je kao zmaj i nista nas manje nije ostetio od Kudravog koji se nije ni nesto preterano trudio, ali kad god je Maradona bio na lopti uvek se nesto specijalno desavalo. Gledao sam mnoge velike igrace, niko mi nikada nije proizvodio taj osecaj smisla fudbala u jednom igracu. Sve sto si mogao da zamislis da se moze uraditi s loptom i mastao da to uradis on je radio kao da je najnormalnija stvar na svetu.

  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...