Jump to content
IGNORED

De qué planeta viniste?


Meazza

Recommended Posts

4 hours ago, de Sisti said:

la leyenda :smiley_hail:

 

 

 

Od 2:42mn do  3mn bacio je bukvalno na pod citavu odbranu juventusa i morali su ga faulom zaustaviti. Naravno sudija se dere na njega pokazujusi mu da nije penal :lolol:

 

Je li ono svirao indirekt (koji je naravno Maradona majstorski postigao)?

 

Gol 5:43 protiv Milana :hail:

Edited by borris_
Link to comment
  • Redoran pinned this topic
37 minutes ago, Plajvi said:

Osecam se slicno kao da gledam Sopranose, ima milion razloga zasto je pogresan, ali gledam klipove i navijam za njega. 

Dobro, mi smo gledali Maradonu kao malji deca pa nismo znali za dobre i loše strane, videli smo samo veliku fudbalsku zvezdu, idoli iz detinjstva. 

Link to comment

 

 

 

Oskar Ruđeri, u slobodnom prevodu:

 

"Šta nam je sve omogućio da doživimo taj čovek... Kakve emocije... Najlepše trenutke mog života. Njegova energija te je vukla napred. Vidi, ako je iko na svetu nosio kapitensku traku na pravi način onda je to on. Poznavao sam puno kapitena, i ja sam bio kapiten. Ovaj je bio drugačiji jer je povrh svega bio najbolji igrač na svetu. Kako nas je usrećio, čoveče... Obožavali smo da igramo za reprezentaciju, rado smo se odazivali jer smo znali da će tamo biti on i nisi mogao da i ti ne budeš tamo. Nisi mogao da ne budeš s njim i da ga ne pratiš. ... Ako je neko ujedinio celu zemlju bio je to on dok je igrao za Argentinu."

Edited by Meazza
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...