Jump to content
IGNORED

The Undoing


Ajant23

Recommended Posts

Rekao bih da je Grace bipolarna ličnost, Dr Jekyll i Ms Hyde, mesečar. To bi porodica morala da zna al mi se čini da se muž ponaša kao da ne zna.

Poznanstvo Elene i Grace? Ako je Elena bila njen pacijent onda mi je čudno ponašanje Grace. Možda se Elena predstavljala nekim drugim imenom, verovatno su imale aferu i snoške u studiju.

Advokatica zna nešto.

 

  • +1 1
Link to comment

Da, ta priča se uklapa.


Ali razmišljao sam o scenama u kojima su Grejs i Helen, deluje kao autentično nepoznavanje jedne druge tj upoznavanje. Druga ličnost bi to objasnila. 

 

Edit: nije baš da se ponaša kao da ne zna, pitao je direktno na reci™ da li ga je pratila što u nekoj meri tj sasvim dovoljno izražava njegovu sumnju.

Edited by Mil@n
Link to comment

meni je super (smešno) kako je oslobođeno viška likova. svi su samodovoljni. Donald od svih miliona ostavljen da sam bleji u slike na zidu, soušl lajf nula bodova i bez korone. igra zlatni šah sam sa sobom u zlatnom dvorcu (na menhetnu?) eventualno prozbori koju sa huanitom kad mu donese čaj u pet. grejs ima tog ćala s kojim ima taj neki kretenski odnos, sa klečanjem i umiljavanjem. muž, alvez. wtf? ko je on i čime se bavi? dadiljanjem? ko mu čuva decu dok je na suđenju? đe su silni rođaci meksosi. daroviti klinac je dobio stipendiju u toj buržujskoj školi za male buržuje? iz koje oblasti je nadaren? pa je imao rak... jao mozak će mi eksplodirati. i dalje se uzdam da je sve to tako nategnuto samo da bi ta neka ispodslojna priča funkcionisala. 

 

nisam baš obratio pažnju na godišnja doba, ali nije li sve bilo okovano snegom i ledom u prvoj epizodi? 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

meni je super (smešno) kako je oslobođeno viška likova. svi su samodovoljni. Donald od svih miliona ostavljen da sam bleji u slike na zidu, soušl lajf nula bodova i bez korone. igra zlatni šah sam sa sobom u zlatnom dvorcu (na menhetnu?) eventualno prozbori koju sa huanitom kad mu donese čaj u pet. grejs ima tog ćala s kojim ima taj neki kretenski odnos, sa klečanjem i umiljavanjem. muž, alvez. wtf? ko je on i čime se bavi? dadiljanjem? ko mu čuva decu dok je na suđenju? đe su silni rođaci meksosi. daroviti klinac je dobio stipendiju u toj buržujskoj školi za male buržuje? iz koje oblasti je nadaren? pa je imao rak... jao mozak će mi eksplodirati. i dalje se uzdam da je sve to tako nategnuto samo da bi ta neka ispodslojna priča funkcionisala. 

 

nisam baš obratio pažnju na godišnja doba, ali nije li sve bilo okovano snegom i ledom u prvoj epizodi? 


Zar ucvali miliioneri koji su varali ženu ceo život i ne završe tako, sami sa svojim bogatstvom? Ništa čudno. Kakav mu je soušl lajf ne znamo, snimaju ga samo kad je sa ćerkom ili kod muža joj ili sa unukom. Grejs ima ortakinju, svoje klijente i još gomilu ortakinja tj mama iz škole sa kojima se, videli smo i na partiju i na aukciji i u drugim prilikama ok slaže. Alvez je samohrani otac dvoje dece, od čega jedno nije njegovo, give him a fucking brake, radi kod automehaničara, a decu čuvaju njegovi roditelji. Ua Za školu koliko sam skontao ne moraš da budeš obdaren, bitno je da mati i otac budu obdareni sa 50k zelembaća na računu. 

DEBUNKED!

Zezam se, ali jumanji ima pravo, ne možeš da očekuješ sve to da se objasni i zaživi u 6 epizoda, ne znamo ni o glavnim likovima toliko toga, a ne o Alvesu i bucku mu od sina...

  • +1 1
Link to comment

Koliko shvatam te skupe privatne skole uvek imaju neke stipendije, da i siromasi osete kako je sa druge strane i vide kakvi su ovi dobrocinitelji, mozda ne biraju bas uvek decu sa talentom nekim, ako je to ovde bitno, ili je doca pogurao stvar.
Zar se Grejs nije interesovala kako bas mali u njihovoj skoli?

  • +1 1
Link to comment

Apropo društvenog života Frejzerovih, zar nije doktor u prvoj epizodi rekao nešto kao: nemamo prijatelje ,jer ih mrzimo, a ona mu je odgovorila, ne ,dragi, ti ih mrziš.

Što se dede tiće, bukvalno ne znamo ništa o njemu, sem da je bezobrazno bogat, da voli slikara Tarnera i da najviše voli svog unuka. Ja sam uvek kapirala da taj sloj ljudi u svoje kuće ne poziva nikoga, a da se sa prijateljima viđa u svom klubu gde puše tompuse i debatuju o stanju na berzi.

  • +1 2
Link to comment

Mene je serija počela da smara. Koliko mi se sve svidelo u pilot epizodi tako je sve nakon nje postalo shecher i vodica. Kidman je negledljiva sa patka ustima, ili bolje tesla 3 haubom...bukvalno mi neprijatno. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ali, kad malo bolje razmislim, moze biti i da je sve suprotno :D ono sto maheem kaze. Da mali nije video oca vec nju to vece. U nekoliko scena su je prikazali kako luta nocu, ukljucujuci i ono kad ode do stana i legne u krevet kod Hjua. A i pominje se u jednoj sceni bipolarni poremecaj kad drzi seansu onoj zeni.  Eto sve sam pokrio, sad pogadjam 100% :D

Link to comment
2 hours ago, fren said:

Pretresli su stan i nisu nasli cekic. Dakle, mali ga je negde naknadno pronasao i steknuo. Ili ga je krio u skoli.

Možda je bio i u dedinoj gajbi, pošto su pretresali njihov stan a ne dedin. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...