Jump to content
IGNORED

The Undoing


Ajant23

Recommended Posts

Uzeo da gledam seriju sinoć, jer sam video ovaj topic. Do sinoć sam čitao naziv topica kao "The Undying" pa rekoh opet neka zombie apokalipsa. Sad pokušavam da smislim način kako da stavim topic na ignore da vidim šta pišete jer spoiler alert, čak i kad izadje samo preview na tapatalku. Odgledao dve, danas cu da završim do pete. Hvala na preporuci. Klinac je ubica, mogu pare da dam mada je kvota sitna [emoji14]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Pa da, sve mi to nekako nedorečeno, istraga, sudjenje, likovi i njihovi odnosi... Neko reče kako su duboki likovi, odmotavaju se slojevi, a meni nasuprot toga, baš nekako plitko.

Najlogičnije je da Grejs krije nešto, da ih je pratila, ali ne verujem da je to.

Svakako je bilo materijala za istragu, čudi me da se nisu tim detaljnije pozabavili, iskopali nekog svedoka koji ih je video u školi ili teretani.

Link to comment

Ma Grejs je. Zalepila se za Elenu na donatorskoj veceri, nije pogledala SMS iz skole kad je stigao, a i bila je defanzivna na prvom pandurskom ispitivanju kod njene kuce. 

Plus nas reziser navodi na to da je Dzonatan najmanipulativniji psiho na svetu (jeste najjeziviji covek ikad), dok istovremeno ona mrtva ladna odlazi kod njega u krevet. 

  • +1 3
Link to comment

Mutno je sve i nejasno da bi sumnjali na svakog, ali opet nije uradjeno dovoljno intrigantno i misticno, niti su price razradjene, odnosno odnosi izmedju njih.

Imamo jos jednu epizodu gde treba da saznamo sta je bilo sa advokaticom, kakvu istoriju ima pokojnica, kakav je zapravo psiho njen muz i da li je i zasto je Grejs opsednuta bila sa pokojnicom? A mozda i jeste ta opsednutost bila obostrana, ako znamo za portret, mozda su njih dve bile u vezi??? Naravno u suprotnom cenim opsednustost kao ljubomoru, jer zeli docu za sebe.
Ne znam da li sam nesto propustila, ali sve to saznacemo poslednjeg sata.
Bzvz



  • +1 1
Link to comment

u ta scena u krevetu je čist horor. te oči od oboje :ph34r:

 

a scena kad uzgred objašnjava sitnicu da nine pas taj koga su pregazila kola... 👹

 

očekujem majndfak spektakl u finalu. 

ili antiklimaks u vidu ubica je kolega doktor. 

gde su šta rade ajant, vini i rezw? 

  • +1 1
Link to comment
Spoiler

 

djed

 

zna za aferu sa pokojnicom, a zna i za aferu sa plavusom -prijateljicom  od kidman

uzgred, posto umire od raka, resio da ubije ovu i uvali kurac zetu, te ceru spasi od patnje koju je on priredjivao zeni

 

msm, uklopilo bi se u ovo do sad vidjeno

 

serija uopste nije toliko losa, ali je sasvim prosecna, a iz nekog razloga, reklame valjda, ocekivao sam daleko vise

 

 

Link to comment

Meni je utisak koliko je Nikol "izoperisana" praktično do neprepoznavanja...doduše i ja nisam gledao njeno jedno 5+ godina.

 

U Satima sam imao problem da je prepoznam koliko su joj doterali nos, mada su to rane 2000te pa nije toliko bilo botoksa i operacija kao danas, rekao bih.

Link to comment

Odgledah do pete. Ko sto rekoh klinac je :whistle: Utisak serije mi je da je glumica koja igra Elenu opasna cica i da mi je zao sto je nisu ubili u sestoj epizodi, negde 2-3 minuta pred kraj a da do tad sto cesce prikazuju scene iz svlacionice, cisto da vidimo da li bi se do tada Kidmanka navikla na Elenino golo telo:lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...