Jump to content
IGNORED

The Undoing


Ajant23

Recommended Posts

1 hour ago, Arkadija said:
  Reveal hidden contents

Dobro, nisam baš očekivala da je oružje kojim je izvršeno ubistvo u kutiji za violinu, ali sam očekivala da je klinac ozbiljno umešan u sve ovo.

 

 

Spoiler

Pa nedostatak DNK na licu mesta valjda "pokriva" klinca ili mali krije ćaleta. Ili je nešto treće.

 

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

 

  Hide contents

Pa nedostatak DNK na licu mesta valjda "pokriva" klinca ili mali krije ćaleta. Ili je nešto treće.

 

Moguce da ce biti jos neki twist na kraju.

Link to comment
13 minutes ago, John Coltrane said:

 

  Hide contents

Pa nedostatak DNK na licu mesta valjda "pokriva" klinca ili mali krije ćaleta. Ili je nešto treće.

 

Spoiler

Ja tipujem da klinac prikriva ćaleta.

 

Link to comment
5 minutes ago, fren said:

Moguce da ce biti jos neki twist na kraju.

 

Spoiler

Prvi je bio kad smo videli Nikol na snimku kamere u blizini ateljea, drugi je bio na kraju 4. epizode kad Hju Grant na kraju intervjua kaže da zna ko je ubica. Sad violina, ne bi me čudilo da nas "provozaju" još jednom, mada je to previše za poslednju epizodu.

 

2 minutes ago, Arkadija said:
  Hide contents

Ja tipujem da klinac prikriva ćaleta.

 

 

Spoiler

Ne znam više ni sam. Pitanje je s kim je bio klinac kad je tata napustio atelje posle sexa i dok je mama šetala ulicama NY.

 

Link to comment
49 minutes ago, John Coltrane said:

 

  Reveal hidden contents

Prvi je bio kad smo videli Nikol na snimku kamere u blizini ateljea, drugi je bio na kraju 4. epizode kad Hju Grant na kraju intervjua kaže da zna ko je ubica. Sad violina, ne bi me čudilo da nas "provozaju" još jednom, mada je to previše za poslednju epizodu.

 

 

  Reveal hidden contents

Ne znam više ni sam. Pitanje je s kim je bio klinac kad je tata napustio atelje posle sexa i dok je mama šetala ulicama NY.

 

Spoiler

Javio se klincu kad je odlazio, tj. pobegao usred noci, kad mu je rekao da ga voli. Sad ko koga tu stiti :huh:nemoguce je da klincu nisu provalili krvavu odecu.

 

Link to comment
38 minutes ago, fren said:
  Hide contents

Javio se klincu kad je odlazio, tj. pobegao usred noci, kad mu je rekao da ga voli. Sad ko koga tu stiti :huh:nemoguce je da klincu nisu provalili krvavu odecu.

 

Spoiler

Kada je klinac imao krvavu odeću? 

 

Link to comment
6 minutes ago, Arkadija said:
  Reveal hidden contents

Kada je klinac imao krvavu odeću? 

 

Spoiler

Ako ju je izudarao cekicem onoliko, morao je da ima krvavu odecu. Hocu da kazem nemoguce je da se klinac sam pobrinuo za te dokaze, a cuva sekiru.

 

Edited by fren
Link to comment

 

Bice jos neki tvist sigurno.
Ne verujem da je klinac, iako se to namece od kada je rekao majici da ih je video ispred skole, i onaj njegov govor u restoranu, ajd sto ne prilici bas klincu od 12 godina koliko vec ima, pun besa karakteristicnog za odrasle, kao necete vi meni vise, jesi li rekla da brakovi mogu da opstanu, pa jesi li rekla...
Cekic je sigurno sakrio miseci da je otac. A i to...cim je video oca sa Elen on je ZNAO...mehh.

Nego ajd bar svekrva objasnila donekle zasto i kako je krio toliko godina da nikada nije reakao za sestru, sto je tezak nonsens ako si sa nekim blizak, volis ga, zabavljas se pa vencas..bla bla, ali u njegovom slucaju, nekoj poremecenoj psihozi vrv je kao to sve i ocekivano.

Ja tipujem na nju.
Ili oca, izvuče se na kraju, a kriv je
Ili dedu, da mu namesti [emoji51]

 

Link to comment

Nije prazan hod, ali americka teatralna posla. Da hocemo da analiziramo u sitna crevca, sto bi rekao moj deda, onda bi pljuvali iskljucivo, ovako malo se zazmuri na nelogicnosti i rupe i ajd jos jedna, pa da podvucemo crtu :D
Zaboravicemo je brzo.

Link to comment

A sto stavljate sve u spojlere ?  Ko nije gledao epizodu sigurno ne cita temu posvecenu seriji... Jer sta bi se drugo pisalo nego spojleri

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...