Jump to content
IGNORED

The Undoing


Ajant23

Recommended Posts

Ma gledala sam, nego mi smesno sto je deda bio suspect ovde. 

Spoiler

Nisam pogodila da je Grejs ubica, al mi se svidja kraj. Lepo nas je izvozao Hju. Totalni promasaj u kastingu, one scene gde je on veliki zavodnik, sexy srcelomac je blagi bljuc, matori isprdak. 

Sve u svemu, serija je bez veze. 

Link to comment

 

Sto bzvz? Meni su deda i on bili kandidati, s tim sto sam mislila da ce njega ako je ubica, da osobode, a nju sam odbacila zbog onog zelenog kaputa, koji je nosila stalno, unistila bi ga [emoji854]

Ma cim je cekic nadjen na onom imanju, a pogotovu kada je klinca optizio, sve je bilo def jasno.

Plitko, neke stvari nisu ni razradjivali a bacili koske i tako, sve u svemu a.a.




Link to comment
Spoiler

Bez veze mi je jer stvarno nista ne znamo ni o jednom liku, osim da su bogati, uticajni i sad sjebani zlocinom. Iz senke se nazire osuda te upper class pocev od skole i aukcije do svih sporednih likova, latino pandur, latino zrtva itd. I vise nista. Jedina zanimljiva stvar je sto smo se lepo izvrteli oko toga ko je ubica, a delimicno i zbog zablude u kojoj je bila Grejs, jer serija sve vreme prati nju. Eto neke pouke na kraju, know your husband! :lolol:

 

Link to comment
Spoiler

 

Solidno za ubiti 4-5 sati, ali mnogo neubedljiv rasplet... posebno je taj sukob u ateljeu traljavo prikazan.

 

- E, zena ti je divna.

- Drzi se podalje od nje.

- Necu, ne mozes mi nista.

- E pa sad cu da ti smrskam glavu.

 

Hju kao ultra zajeban smeker, manipulator i prikriveni psiho je promasen kasting totalno.

 

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Eno, Fren, u dva posta gore.

 

Spoiler

Ako mislis na recenicu "Nisam pogodila da je Grejs ubica", valjda je ona mislila da je Grejs ubica i konstatuje da nije pogodila. Barem se ja to tako shvatio. Jasno je da je ubica Dzonatan.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...