Jump to content
IGNORED

The Undoing


Ajant23

Recommended Posts

 

Inace@fren tek sada vidim ono sto si mi odgovorila. Moje pitanje tebi: sto bzvz? se odnosilo na dedu, a ne na seriju, nisam te dobro citirala, trebala sam da te pitam: sto ti smesno da on moze da bude ubica? A serija je nista, vec sam rekla jutros, moglo to mnogo bolje



eb8a7ce8252c6876905fb02bee7a9038.gif

 

Link to comment
Spoiler

Haha kakav antiklimaks. "Ipak je muž". Očekivao sam neki twist sve do kraja tj do scene kada je ubija iz btw užasno glupih pobuda, u tom momentu obesmišljena je cela serija. Pošto se Grejsina drugarica advokatica pričala sa tužiocem i dala info da je ova pričala sa njegovom kevom, očekivao sam da je možda ona i da mu tako namešta, da ovaj bude osuđen. Možda bi i najbolji kraj bio da se u poslednim minutima ispostavilo da je klinac, a on da je provalio i da se žrtvovao za ćorku. Ovako, džaba smo krečili ili ti golo govno od raspleta.

 

Link to comment

Najjača scena u seriji (nije iz poslednje, ne brinite)




Ma gledam nocas u sudnici, kada ga kamera prikaze, kakav lik, nista ne mora da kaze, a sve vidis i znas.
Koliko ima nesto 85 godina? Legenda.




  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

 

  Reveal hidden contents

Inace@fren tek sada vidim ono sto si mi odgovorila. Moje pitanje tebi: sto bzvz? se odnosilo na dedu, a ne na seriju, nisam te dobro citirala, trebala sam da te pitam: sto ti smesno da on moze da bude ubica? A serija je nista, vec sam rekla jutros, moglo to mnogo bolje


 

  Reveal hidden contents

eb8a7ce8252c6876905fb02bee7a9038.gif

 

Spoiler

Pa, jer je zlocin iz strasti. Deda ne moze da ima tu strast:) sto rece neko, pre bi unajmio nekog da odradi hit and run akciju ili nesto slicno. A ako bas zeli da namesti zetu, moze to i drugacije, a ne da sjebe unuka i cerku.

 

Link to comment
Spoiler

Sada kada sam odgledao seriju shvatio sam da je dramaticniji bio govor Kasandre sa terase hotela Ambasador u Nisu nego serija. Bilo je napeto sa Kasandrom. Rekla je: Sve vas puno volim. Na spanskom. Malo je ko to ocekivao.

 

  • Haha 2
Link to comment
Spoiler

Iskreno sam se smorio, al ajde. U svetlu ubice Hjuova uloga leže kao kec na desetku - baš zato što ga svi vide kao finog doktora, opeglanog i ljubaznog, kao uzornog gradjanina koji ni mrava ne bi zgazio, a u stvari se iza te maske krije duboko poremećen čovek.

Saterlend ubedljivo najjači lik.

 

Link to comment

jedino je ok sto je nikol sjebala briniteljicu i odigrala vesto, toboz, odbranu muza. to je jedini tvist u seriji  (sve dok nije uhvatila za ruku prijateljicu kada je izlazila iz sudnice, nisam skontala da je sve isplaniralo i uigrano sa tuziteljkom). sve ostalo je sranje - hju jeziv i apsolutno neadekvatan za ulogu sajka, a i suzan bir previse insistirala na krupnim kadrovima sa nikol koji nista nisu pokazivali od emocija, sem sto smo videli njeno odlicno operisano, ali toliko neprirodno mladalacko lice i pacija usta. 

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...