Jump to content
IGNORED

Stigli i frilenseri na red.


Kundera

Recommended Posts

Prosto mi došlo žao što Theodora nije tu srednju vlasuljarsku završila, pa da oplete po kotlinu i swiftu, spring boot za pojas da zadene, u c-u veselo da podvriskije, angularom k’o maramicom da ma’ne, baze štiklicama da izbuši.
Nebo bi joj bilo granica sa ovako razvijenom logikom, samo da je ranije čula za taj Udemy kurs.
 

 

  • Haha 2
Link to comment

teodora, kao i mnogi drugi, ne razume potrebu za sindikalnim, i mnogim drugim organizovanjem u savremenom svetu. i da to ide po pravilu iz sopstvenog dvorishta :sad:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Meni veca tuga sto prosecna plata nije ni tih 60 hiljada[emoji3525]

A preksinoc sam vodio u kafanu u Bogatic na rostilj i pivo dva druga ajtievca, tog jednog sto radi taj webflow i jos kojesta i jos jednog. Mali lokal pun do cepa, oko nas sve pijani i/ili od klope odvaljeni likovi i njih dvojica koji ne zaklapaju o programerskim foricama i fazonima. Kad smo dosli ova trojica sto pored nas su pricali pun gas, kasnije su skoro totalno utihnuli. Vrlo cudnovata dva sata.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



Link to comment
50 minutes ago, slepa živana said:

zar ajtijevci ne jedu samo avokado i čija semenke?

 

To su hipsteri i milenijalci. Pravi ITevci cepaju ovo sto Plajvi kaze, a zapocinju i zavrsavaju mezetluke sa po jednom dunjom.

  • +1 1
Link to comment

Meni pola ljudi plaća na moj, pola na ženin račun i uvek smo ispod limita. Msm jeste to meni jedan od poslova, ali ne vidim problem u tom rešenju, ko će da zna ko je držo radionice ja ili ona. Ako ikad bude više love uplaćivaće mojima ili šveci, podelićemo. Svi ćemo da držimo onlajn radionice. :D 

 

Stigo mi neki dug iz poreske osnovica 6k din za penzijsko, 4k din za zdravstveno. S kamatama 30k. Nije tragedija ali me smara što niko ne ume da mi kaže šta je i šta ću to da platim. Škola mi uplaćuje zdravstveno već šestu godinu, šta mogu biti dužan zdravstvenom... Čekam mejl da vidim.

 

Kakav je to uopšte dug 6000 za godinu dana? 

Link to comment
35 minutes ago, napadaj said:

A što ne otvoriš ePoreze? Tamo sve piše.

Rekoše da mi treba neki čitač, ništa ih nisam razumeo. Sad ću da probam da nađem, hvala

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...