Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

 
Ja to gledam iz svoje FM i navijačke perspektive, ali verujem Edvardsu i Klopu, koga god da izaberu. Mislim, Liverpul ima tu privilegiju u obliku Edvardsa, da ako bi doveo Ejbrahama za 40 miliona, prodao bi ga za 60 ako se ne bi pokazao dovoljno dobro [emoji3] 
 
Suares bi svakako tražio veliku platu, a eno Vajndaldumu nisu spremni da ponude dovoljno veliku da bi ostao, a dokazao se koliko vredi. 
Ako gledas iz FM perspektive onda znas da je jedan od dugoročnih ciljeva uprave Liverpula da se ne daju višegodišnji ugovori igračima iznad 30 godina [emoji16]
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Zlurad said:

Ako gledas iz FM perspektive onda znas da je jedan od dugoročnih ciljeva uprave Liverpula da se ne daju višegodišnji ugovori igračima iznad 30 godina emoji16.png

 

Ja bih mu dao 1+1 gde će ugovor automatski da se produži ako odigra određeni broj utakmica i-ili da određen broj golova!

 

Link to comment

Jos jedan rekord oboren ove sezone.

 

Nikad ranije nisu bili poznati timovi koji ispadaju u nizi rang. Tri kola pre kraja dole je sve poznato.

 

Sve vise se suska da bi Jokanovic mogao da preuzme dzihadiste, navodno je vec imao intervju.

Edited by WTID
Link to comment

West Ham's financial uncertainty means they may not be able to turn 28-year-old England midfielder Jesse Lingard's loan from Manchester United into a permanent deal. :rolleyes:

Link to comment

184566715_4020857834665488_4606764924480

Je l' se seca neko ove tekme i Mancester Sitija u svom habitatu? :D

Mislim da je Erikson tad bio trener i da su se stekali da ne dobijaju kartone kako bi se uguzili u Kup UEFA preko fer-pleja. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...