Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

10 minutes ago, 189- said:

duvaj ga manchesterski sudijo.

 

Šta hoćeš, mogao je da svira penal i u onoj Zouma-Sterling Zguza™ situaciji.

 

Ali Rasim sa kapitenskom trakom pored živog Aguera, majko moja...

Link to comment

A na Tvrđavi Anfield nastavlja se clown show. Kabak, Milner, Keita, i Ben Davies* zadobili misteriozne povrede. Ne znam da li su bili u istom autobusu ili šta. Protiv Sotona počinje Rhys Williams, garantovana bar tri gola za Ingsa/Adamsa. 

 

*Koliko li se taj čovek kaje što je u januaru poverovao Flopu da će videti terena. A mogao je da potpiše za Celtic.

Link to comment
11 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Šta hoćeš, mogao je da svira penal i u onoj Zouma-Sterling Zguza™ situaciji.

 

Ali Rasim sa kapitenskom trakom pored živog Aguera, majko moja...

 

mogao je naravno. cudim se sto nije.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

*Koliko li se taj čovek kaje što je u januaru poverovao Flopu da će videti terena. A mogao je da potpiše za Celtic.

 

Ja sve nesto razmisljam da su ga potpisali da bi popunili home grown igrace za ligu sampiona i PL, jer su Matipa sklonili sa liste. Home grown u smislu da je ili engleski igrac ili da je proveo barem 3 godine igranja u engleskoj. Uz to, kako idu povrede ove sezone da se povredio bilo ko bio bi ok emergency backup. Na njegovu nesrecu Filips, Fabinjo, Kabak manje vise su svi bili relativno zdravi. Elem, ovo je druga povreda Kabaka od januara. Insallah injury record. I mislim da ce ga da prodaju ako potpisu bilo koga, makar samo da vrate novce. Bio je 6 meseci u Liverpulu i kao sto je sam rekao, bivsi Prestonov menadzer mu je rekao: "sta god da pise na papiru, koja god da je cifra ako je uopste ima potpisi - Ben Davis".

 

S druge strane, jedva cekam da prodaju Matipa i produze ugovor Filipsu, pa makar igrao ulogu maskote ispred Kopa. Lik je "old skull" zivotinja. Mozda ne previse igracki inteligentan ili najbrzi ali je stil starih defanzivaca koji podmecu glavu na kopacku, no matter what.

Link to comment

Brazilsko-španski Veron iz Italije se upisao u strelce u 90. minutu :hail: Midweek mora pasti i prva asistencija, alhamdulillah.

 

Klopp nanjušio pa ga nije izveo, valjda po prvi put da je skrpio svih devedeset na terenu.

Link to comment

Samo mi nije jasno šta Klop izigrava sa davanjem trake Vajnaldumu pored živog Salaha (ili Manea ili Bobija ili TAA ili bilo koga).

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...