Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

On 5.4.2021. at 17:39, John Coltrane said:

Zaboravih sinoć 1 zanimljiv podatak da podelim ovde: samo su Runi (15) i Rašford (13) dali više golova od Grinvuda (12) kao tinejdžeri. Potonji 20 puni tek u oktobru.

 

3 minutes ago, Jeremija said:

 

 

 

:hail:

Link to comment
32 minutes ago, John Coltrane said:

 

@ArleKino

Kolko je rekord?

 

27 pravih gostujućih utakmica. Ovo vaše gdje igrate pred praznim stadionima ne računam kao pravu stvar. Pride, mi smo u oba ova niza uzimali titulu. :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
16 minutes ago, ArleKino said:

 

27 pravih gostujućih utakmica. Ovo vaše gdje igrate pred praznim stadionima ne računam kao pravu stvar. Pride, mi smo u oba ova niza uzimali titulu. :fantom:

aj bjaaaži tamo

ne umanjuj nam već i ovako umanjene uspehe

Link to comment
1 hour ago, renne said:

aj bjaaaži tamo

ne umanjuj nam već i ovako umanjene uspehe

 

Da ne bude da niste ništa osvojili: Sheffield U je 75% svojih gostujućih bodova ove sezone osvojio kod vas. :fantom:

Link to comment
13 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Tuchel, Ole i Kloppara da idu na obuku kod Artete kako se rutinira Allardyce

 

Samo se ti sprdaj. Sad kad u ljeto Kroenke kupi Arteti Cahilla, Essiena i Maloudu, vidjećeš čija majka crnu vunu prede.

Link to comment
50 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Wilian skinuo mrak :smiley_hail:

 

Kontam da je "Emile Smith Rowe skinuo mrak" ipak za nijansu tačnije. 

Link to comment
27 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Kontam da je "Emile Smith Rowe skinuo mrak" ipak za nijansu tačnije. 

 

Nego, što ste čoukovali onako jako danas? Brendan vam se nudi u više poza, a vi tako...

Link to comment
9 minutes ago, Jeremija said:

 

 

 

 

Odličan potez. Voleo bih kada bi Liverpul uradio nešto slično sa Sukijem koji je i dalje ploditelj

 

Link to comment

Ovo je manje-vise ocekivano, gazde ne daju pare za Kejna a Kavanijeva forma razbija. Mozda se racuna da ce Grinvud dogodine stasati u pravog razbijaca, pa da se otvore za nekog Mandzukica :fantom:  Mene vise zanima hoce li se pokusati dovesti Deklan Rajs, to je, rekao bih, goruci problem. Sanca nisam gledao u Sitiju, nisam u Dortmundu. Ako zaista razbija, i to bi bilo dugogodisnje resenje i kompletan balans (ako Pogba ostane). Lindelof takodje precesto smara ali ova dvojica su prioritet imo

Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

Odličan potez. Voleo bih kada bi Liverpul uradio nešto slično sa Sukijem koji je i dalje ploditelj

 

 

 

Naravno, bolje Kavanara ili Suarezara na dve-tri godine nego neko skupo stop-gap rešenje (kao npr. Abrahamara) za 40 milki...

Link to comment
5 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Naravno, bolje Kavanara ili Suarezara na dve-tri godine nego neko skupo stop-gap rešenje (kao npr. Abrahamara) za 40 milki...

 

Ja to gledam iz svoje FM i navijačke perspektive, ali verujem Edvardsu i Klopu, koga god da izaberu. Mislim, Liverpul ima tu privilegiju u obliku Edvardsa, da ako bi doveo Ejbrahama za 40 miliona, prodao bi ga za 60 ako se ne bi pokazao dovoljno dobro :D 

 

Suares bi svakako tražio veliku platu, a eno Vajndaldumu nisu spremni da ponude dovoljno veliku da bi ostao, a dokazao se koliko vredi. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...