Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Ljut si što nema Wernera? :fantom:

 

Btw, otkud pijani Voker u bilo kakvim kombinama za tim sezone? Ništa ga posebno nisam zapazio, a još se izglupirao sa onim kršenjima kovid restrikcija.

Link to comment
19 minutes ago, John Coltrane said:

Ole izveo treci tim, pusti Lester i odmori ekipu za Live :kecman:

Ne postoji toliko slaba ekipa koja ne moze da pobedi nezainteresovani Lester. Njima je i Njukasl dao CETIRI, ako treba dace Vardy i Iheanacho po dva auto gola samo da ne igraju LS naredne sezone..

Link to comment
6 minutes ago, WTID said:

Ne postoji toliko slaba ekipa koja ne moze da pobedi nezainteresovani Lester. Njima je i Njukasl dao CETIRI, ako treba dace Vardy i Iheanacho po dva auto gola samo da ne igraju LS naredne sezone..


Nezainteresovani za LŠ :blink:?

Link to comment

Njih je isprozivao Moyesara na nekoj presici jutros ili juče. :D

 

Zezam se ja malo. Ole ima pravo da izvede U18 ekipu ako želi. Mi smo sami krivi. Da smo dobili Njuku ili Everton jebalo bi nam se sada ko igra za United protiv Lestera...ili bar da nismo izgubili od Čelzija...ili da smo dobili Arsenal nakon 3-0

Link to comment

Da mi neko da da biram jednog igrača iz MUTD i stavim u WHU Mason bi bio odabir nakon jedno dve i po nanosekunde razmišljanja. 

Link to comment

Ole sasvim savrseno razvija mlade igrace, ali grehota sta su uradili sa malim Vilijamsom. Decko je kidao na lijevom beku, dovoljan bekap za Soa. Doveli Telesa, njega sasvim izbacili, pa ga svakih 12 utakmica stave na ovu neprirodnu poziciju. Momak izgubio kompas.

Link to comment

Vilijams je dešnjak tako da sam ubedjen da se niko ne bi bunio da je igrao više umesto AVB. A zamerka za levu stranu ti baš i ne stoji obzirom da je Luk Šo 1 od najboljih igrača cele sezone. Po oceni mnogih upravo dolazak Telesa i konkurencija za mesto je i prenulo Šoa iz sna.

Link to comment

tako ću i ja da kažem kad me kipo bude prozivao za akea opet. nije preplaćen i slabo korišćen, no je vredeo svaki cent da vrati stounsaru u bekenbauer mod :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...