Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

 

Ja ne vidim da je Teles nesto puno bolji od Vilijamsa, to je. Mogao se klinac iskoristiti a pare potrositi na ofanzivnog bekapa za AWB, mada se ne moze za te pare nista pametno angazovati. AWB takodje bas razbija poslednjih poslednjih par  utakmica (bez konkurencije), slazu se kockice.

Edited by kipo
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:


Nezainteresovani za LŠ :blink:?

Sta ce im to? Samo distrakcija a zna se da ne mogu nista da urade. Prosli put jedva ostase u ligi kad su igrali LS.

 

A i Brendon da ucini bivsem klubu.

Link to comment
8 minutes ago, WTID said:

Sta ce im to? Samo distrakcija a zna se da ne mogu nista da urade. Prosli put jedva ostase u ligi kad su igrali LS.

 

A i Brendon da ucini bivsem klubu.


Mislim da bi samo budala odustala od para koje donosi LŠ posle sezone bez prihoda od ulaznica i oko ulaznica.

Link to comment

Dogurali su najdalje od svih engleskih klubova u LŠ, ali su bili nešto tipa 16 u ligi ili tako nešto. Bukvalno su dugo vremena visili ko luster za opstanak. 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Mislim da bi samo budala odustala od para koje donosi LŠ posle sezone bez prihoda od ulaznica i oko ulaznica.

 

Lečester™ je od ulaznica uzimao skromnih 16 miliona te post-šampionske sezone. Od LŠ su inkasirali 70.

 

Poređenja radi, od ligaških TV prava su iste godine uzeli 120.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, WTID said:

Sta ce im to? Samo distrakcija a zna se da ne mogu nista da urade. Prosli put jedva ostase u ligi kad su igrali LS.

 

A i Brendon da ucini bivsem klubu.

 

3 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Dogurali su najdalje od svih engleskih klubova u LŠ, ali su bili nešto tipa 16 u ligi ili tako nešto. Bukvalno su dugo vremena visili ko luster za opstanak. 

 

Nije to bilo toliko do CL koliko do činjenice da je Ranieri bio potrošen i pročitan, a Kante zauzet vođenjem Chelsea do titule prvaka. Izgubili su prvu utakmicu u sezoni prije bilo kakve Lige šampiona od jebenog Hulla koji je jedva skrpio tim za ligu.

 

Distrakcija im je i EL, a Boga mi i FA Kup. Hoće to tako kad imaš udarnih 11 - dok su svi zdravi i neizmoreni, sve ide k'o po špagi. Čim se ubaci potreba za rotacijom, točkovi otpadaju™ tokom zimske vožnje.

  • +1 2
Link to comment

Jeste, pare im ne trebaju, pa će elegantno da propuste West Ham ili Liverpool. Usrali su se, kao i prošle sezone, samo će se ove godine dokopati nekako Top 4.

Link to comment
13 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Lečester™ je od ulaznica uzimao skromnih 16 miliona te post-šampionske sezone. Od LŠ su inkasirali 70.

 

Poređenja radi, od ligaških TV prava su iste godine uzeli 120.


Malo li je na ovu skupoću?!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...