Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Kako kilave timovi iza nas, ne bi me iznenadilo da ovih 67 poena (koliko trenutno imamo) bude dovoljno i za drugo mesto.

 

 

Šansa za Leicester je ako budemo igrali u oslabljenom sastavu jer 2 dana kasnije imamo meč sa Liverpool-om. Inače tri zadnje utakmice su im - United u gostima, Chelsea u gostima i Spursi kod kuće, a izmedju njih u sendviču je i FA Cup finale.

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Kakav je cirkus Medrano postao Totenhem.

Samo u prvom poluvremenu protiv Leeds-a videli smo Regullona i Llorisa kao aktere sjajne slepstik scene, pa onda Aurier koji dupetom ispucava loptu iz kaznenog, Llorisovo boksovanje lopte za udžbenike kako se to ne radi, za malo neprecizan Bejlov udarac glavom ka golu Llorisa posle Lidsovog kornera, Alijev momenat genioznosti i Lo Celsovo neverovatno uklizavanje u prazno. Sve to je upotpunio VAR sa mikrometarskim ofsajdom.

Link to comment

Mislim da nije bilo fer prema Murinju što mu nisu dozvolili da igra finale, do kog je stigao. Kako će se Totte dovući do kraja sezone mislim da najmanje zavisi od Mejsona.

  • +1 1
Link to comment

Mejson je nebitan. On je bio najjeftinija opcija.

 

Ne verujem da je Murinju zinulo dupe za trofejom Liga Kupa pa da se nešto uvredi što nije vodio Totenhem u finalu u kome su mu šanse bile 20%.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...