Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, Pantelija jr said:

Koji moj ovaj svira

 

1 hour ago, Pantelija jr said:

Super. Poslije nepostojećeg faula, golman od 80 mil prima gol iz slobodnog u svoj ugao 

 

5 minutes ago, Pantelija jr said:

Maneov start - više crveni nego žuti, jbg. A ono sa Negritovim Drugom™ sam vidio samo jednom, pa ako bi neko iskopao snimak, fino bi bilo...

 

Carski, priznaj :D

 

Link to comment

Maneu prvi start, vjerovartno bi pocrvenio da nije. Junajted je tako (standardno) dobro odigrao da sam vise primjecivao nedostatke gostiju. Robertson nicemu nije posluzio, ni u napadu ni u odbrani. Dzenifer lopez, pa i Dzons, uopste nisu za ovaj nivo. Salah je proradio, ako nista.

Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

Maneu prvi start, vjerovartno bi pocrvenio da nije. Junajted je tako (standardno) dobro odigrao da sam vise primjecivao nedostatke gostiju. Robertson nicemu nije posluzio, ni u napadu ni u odbrani. Dzenifer lopez, pa i Dzons, uopste nisu za ovaj nivo. Salah je proradio, ako nista.

 

+ ti si napokon pohvalio Olea

 

Sva 3 gola su došla posle katastrofalnih grešaka odbrane, u kurcu bi one 2 lopte proletele pored VVD ili Gomeza/Matipa,  i da se na tome završilo bilo bi alarmantno, medjutim UTD je napadao i stvarao šanse i pored menjanja prvih 11 i pored Bruna na klupi. To svakako daje razlog za optimizam jer deluje da je Ole ušao u glave igrača i uspeo da ih ujedini. Čini mi se da više nije ni bitno ko startuje, svi daju sve od sebe i svi igraju dobro (minus Lindelof).

Ovo je velika pobeda jer je savladan ljuti rival, koji je usput i prvak i kome nije dozvoljeno da se pobedom "vrati u život" baš na OT. Pogotovu što nikog iz velike 6orke nismo tukli u PL.

Link to comment

Ne zna se da li si više gracious in defeat ili humble in victory, @John Coltrane :D 

 

Nije ti dosta što sa pola snage guzite raspalog Klopa, nego još kmečiš što nisu bili isključeni Mane (zbog starta na loptu koji je follow-through na Fredov zglob) i Fabinho (zbog Cavanijevog bacanja preko kolena). 

 

Neka ti bude, Jedinstvo opet pokradeno, trebalo je bar 5-2 da bude, šta vam rade dušmani, svaka čast što protiv sveopšte sudijske zavere jezdite ka triploj kruni :hail: 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ne zna se da li si više gracious in defeat ili humble in victory, @John Coltrane :D 

 

Nije ti dosta što sa pola snage guzite raspalog Klopa, nego još kmečiš što nisu bili isključeni Mane (zbog starta na loptu koji je follow-through na Fredov zglob) i Fabinho (zbog Cavanijevog bacanja preko kolena). 

 

Neka ti bude, Jedinstvo opet pokradeno, trebalo je bar 5-2 da bude, šta vam rade dušmani, svaka čast što protiv sveopšte sudijske zavere jezdite ka triploj kruni :hail: 

neozbiljan si dječače

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Ne zna se da li si više gracious in defeat ili humble in victory, @John Coltrane :D 

 

Nije ti dosta što sa pola snage guzite raspalog Klopa, nego još kmečiš što nisu bili isključeni Mane (zbog starta na loptu koji je follow-through na Fredov zglob) i Fabinho (zbog Cavanijevog bacanja preko kolena). 

 

Neka ti bude, Jedinstvo opet pokradeno, trebalo je bar 5-2 da bude, šta vam rade dušmani, svaka čast što protiv sveopšte sudijske zavere jezdite ka triploj kruni :hail: 

 

Možemo terati do nove godine, nećeš ovu isterati, a znamo koliko si uporan. I neće ti proći pokušaj spina gde ja kukam na sudjenje. Za Manea sam napisao da je skotina i to smatram odavno, njegov start nije uticao da se Fred teže povredi niti je bio od značaja za dalji tok meča. Da je Milner ili Tiago startovao slično boleo bi me kurac, ali kod ovoga se to toliko ponavlja da nema opravdanja osim da je čovek debil koji ide djonom bez problema.

 

Vi ste počeli priču o nepostojećem faulu, ja sam samo odgovarao i sve uredno dokumentovao kad ovde nekima mora da se crta ili jednostavno pišu a da nisu ni gledali.

Link to comment
17 minutes ago, John Coltrane said:

+ ti si napokon pohvalio Olea

 

Napraviti i odrzati tim nije samo struka vec i sve ostalo - odnosi sa igracima, medju igracima, izbor igraca.. Ole to ocigledno sve dobro radi a najvaznije - igraci dobro reaguju na njega! Isti ovi fenomenalni So i Pogba su bili najgori skart kod Murinja. Za osvajanje trofeja treba sve to i struka. Da li bi Murinjo ili Alegri radili bolju takticku pripremu i kontrolu utakmice? Sigurno da bi. Medjutim, nesto drugo bi sigurno izgubili. Ole je, sad se moze slobodno reci, vratio klubu dio starog sjaja, ako opstane iskustvo ce donijeti trofeje. A svakako da vise volim njega, nego nekog zabara koji bi dosao da odradi 3 god posla. Mozda ne bi bila greska da se doveo Poketino, ali sad je jasno da bi bila greska da se nije podrzao Ole. Zelim mu da izgura 25 god, if you know what I mean.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kipo said:

 

Napraviti i odrzati tim nije samo struka vec i sve ostalo - odnosi sa igracima, medju igracima, izbor igraca.. Ole to ocigledno sve dobro radi a najvaznije - igraci dobro reaguju na njega! Isti ovi fenomenalni So i Pogba su bili najgori skart kod Murinja. Za osvajanje trofeja treba sve to i struka. Da li bi Murinjo ili Alegri radili bolju takticku pripremu i kontrolu utakmice? Sigurno da bi. Medjutim, nesto drugo bi sigurno izgubili. Ole je, sad se moze slobodno reci, vratio klubu dio starog sjaja, ako opstane iskustvo ce donijeti trofeje. A svakako da vise volim njega, nego nekog zabara koji bi dosao da odradi 3 god posla. Mozda ne bi bila greska da se doveo Poketino, ali sad je jasno da bi bila greska da se nije podrzao Ole. Zelim mu da izgura 25 god, if you know what I mean.

 

Runi u podkastu reče da je najbolju taktičku pripremu imao LVG, a znamo da ga je i SAF trenirao. Jednom mu je rekao da ne sme da pipne loptu više od 15 puta, kad ga je gurao na klasičnog špica. Sad možeš misliti šta je DiMarija mislio o takvoj pripremi.

Menjam 5 kontrola utakmice za jednu ludačku pobedu

  • +1 2
Link to comment

Je li bio VAR na tekmi? Pitam zbog Maneovog faula, kako nije dobio crveni. Mnogo mi žao malog Risa, ali tri puta da promašiš loptu na utakmici...i ostane u igri, to mi nije jasno.

Oni uvedu Bruna koji rešava utakmicu, mi uvodimo...pa Origija, Svaki duel izgubljen, svi čuvaju noge sem Milnera, gomila pogrešnih odluka, nema više ni trčanja. Potpuni raspad sistema. Bojim se da nešto kuva u pozadini i da se odražava na terenu.

  • +1 1
Link to comment

@John Coltrane pa vidio jednom = vidio za vrijeme trajanja utakmice, pod adrenalinom™... i tada mi se učinilo da nije bio faul.

 

sad na ovom klipu koji si ostavio vidim da je bilo nekog minimalnog kontakta izmađu Fabinjovog koljena i Kavanijeve noge - ali jbg, dovoljno da se svira neki super-mekani faul u korist poznatoga napadača na domaćem terenu velikog i uticajnog kluba... 

 

21 minutes ago, čekmeže said:

Svaki duel izgubljen, svi čuvaju noge sem Milnera, gomila pogrešnih odluka, nema više ni trčanja. Potpuni raspad sistema. Bojim se da nešto kuva u pozadini i da se odražava na terenu

 ovoga se i ja bojim, zato sam se i sjetio onog mučnog perioda Kloppovog kraja u Dortmundu poslije poraza od Brrnlija.

 

@kipo who da phuq je Dženifer Lopez?

 

e da, čestitke sekti na duploj kruni...

Link to comment
40 minutes ago, čekmeže said:

Je li bio VAR na tekmi? Pitam zbog Maneovog faula, kako nije dobio crveni. Mnogo mi žao malog Risa, ali tri puta da promašiš loptu na utakmici...i ostane u igri, to mi nije jasno.

Oni uvedu Bruna koji rešava utakmicu, mi uvodimo...pa Origija, Svaki duel izgubljen, svi čuvaju noge sem Milnera, gomila pogrešnih odluka, nema više ni trčanja. Potpuni raspad sistema. Bojim se da nešto kuva u pozadini i da se odražava na terenu.

Jeste, bio je VAR.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...