Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

8 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Big Sam kućna forma otkad je preuzeo wba:

0:5 vs Leeds
0:4 vs Asnl
0:4 vs City

 

and counting

Ako nista drugo bar imaju kontinuitet.

 

WBA mi je gotivan klub, samo mi se ne svidja kako su se poneli prema Bilicu.

Link to comment

Arsenal dobio 3-1, jedna od boljih predstava ove sezone. Partey i Smith Rowe izašli zbog (valjda) lakših ozljeda. Cedricov switch za Saku prije trećeg gola - :heart: 

Link to comment
1 hour ago, WTID said:

WBA mi je gotivan klub, samo mi se ne svidja kako su se poneli prema Bilicu.

 

Zato će i da ispadnu, otpustili ga posle remija sa Sitijem u gostima, suludo. OK, nije išlo dobro ali su pokazali neki napredak, mogli su još jednu utakmicu da sačekaju.

Link to comment
7 minutes ago, renne said:

Ali kakav cirkus je sitijev drugi gol

 

Baš se čudim da je ovo prošlo nezapppaženo :D pogotovo jer je drugo kolo zaredom da Siti daje bizaran gol. 

 

Po meni, greška pomoćnog sudije i to je sve, glavni nije dužan da prihvati mahanje pomoćnika, tj. igra se dok sudija ne dune. WBAovci naučili na teži način. Biće bzvz ako mlada sutkinja prođe kroz neki online abuse jer je generalno među boljim, ako ne i najbolji mahač/ica.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment

Jebiga....Ko radi taj i greši rekao je meni moj bivši šef u trenutku kada me je otpustio jer nikad nisam grešio  :D  (Gručo Marx iz Dilan Doga )

 

jeste ona pogrešila, ali to ne menja činjenicu da su igrači WBA morali da igraju fudbal dok ne čuju zvižduk. Liverpul je dao ovakav gol nekome one sezone kad je u PL uveden VAR, ne sećam se kome. U Španiji je Real dao gol na utakmici protiv VIljareala ove sezone na sličan način. Dešava se jebiga. Igrači moraju da igraju do zvižduka a ne da dižu ruke i gledaju u pomoćnog.

 

edit: a ruku na srce, napunio bi ih City i bez ovoga, nije da ih je ovo koštalo nekih bodova. Mnogo veća kontroverza je onaj gol protiv Vile imo.

Edited by Jean-Luc Picard
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Po meni, greška pomoćnog sudije i to je sve, glavni nije dužan da prihvati mahanje pomoćnika, tj. igra se dok sudija ne dune.

 

Kako nije dužan? Ceniš da glavni ima opciju da pusti napadače da zabiju gol odbrani koja je na trenutak stala jer je videla zastavicu? To bi bilo izrazito glupo.

 

Ako pomoćni pogreši, tj. mahne ofsajd kad ofsajda nije bilo, onda ta greška jednostavno mora da ide na konto napadača a ne odbrane. Ni glavni a ni VAR ne bi smeli da posledice sudijske greške (koju više ne mogu da isprave) prebace na teret tima koji se branio.

 

Two wrongs don't make a right.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...