Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

40 minutes ago, ArleKino said:

Meni najsimpatičniji dio u ovom stejtmentu Abramovicha gdje stavlja množinu za promjenu menadžera. :D  Neće jezik nego pravo.

 

EskzFjRXMAAUbX5?format=jpg&name=small

 

lampard prosao najbolje od svih.

Link to comment

I meni se cini da je delom zbog nemaca ali je bio dobar Tuhel i u bundesligi. U PSG-u generalno radis za novce jer ti za onu masu starleta ne preostaje nista drugo osim toga.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Uf, dal su namireni, Real otpusta Zidana svaki drugi vikend, PSG ga je preskocio za Poketina, Celzi ga je sad preskocio, u neku ruku i Juventus ga je preskocio, ali ajde za njih da kazemo sa razlogom. Barselona uzela Kumana, a Alegri bio slobodan, Junajted je mogao vec pet puta da otpusti OleGunara i uzme ovog, o Arsenalu i da ne pricamo.

 

Kapiram ja da je taj stil pomalo negledljiv, ali covek ima toliko titula i iskustva i taktickog znanja, plus dva finala Lige sampiona. Neshvatljivo je da je Celzi onomad pristao na Kontea, a posle i na Sarija, a nece na Alegrija koji je bolji od obojice.

 

Upravu si što se tiče Barce, ali tu je malo Allegrija zajebalo što je Koeman igračka legenda Barcelone, strijelac pobjedonosnog gola u finalu Kupa šampiona, a takvi, kao što se može primijetiti, imaju dodatni kredit u svojim klubovima. Pochettino je isto tako bivši igrač PSG-a koji je sa Spursima napravio solidne rezultate i igrao dosta atraktivniji fudbal od Allegrijevog Juventusa.

 

Bivši igrači na tim mjestima su na više načina win-win - ako se pokažu dobri, klub će dvostruko profitirati. Ako se pokažu lošima, well, ipak je on jedan od nas, sjećate se kako je samo zabio Bayernu 1999, Sampdoriji 1992. i tako dalje. Znaš kako je Milan trošio svoje bivše igrače unazad par godina. Svi se nadaju da su baš oni uboli svog Simeonea, igračku legendu koja nastavlja u istom stilu na klupi i razumije 1 klupski DNK. Još više se nadaju da su uboli svog Peparu, igračku legendu koja igra vrhunski fudbal u kojem dominiraju domaći dečki iz akademije. Zbog finansijskih posljedica pandemije će mnogi klubovi ganjati slična rješenja i nadati se da će upaliti.

 

Allegri u Arsenal nije bio opcija iz puno razloga.

 

Finansijski, Arsenal je platio masnu otpremninu Wengeru i njegovoj sviti, a onda i Emeryju i njegovima. Arteta im je bio najjeftinije rješenje, pored svih drugih prednosti koje sam već gore naveo - nedokazan trener, praktično početnik.

 

Dalje, javlja se pitanje poznavanja jezika. Emery nije znao engleski i to se nerazumijevanje vidjelo na timu. Ima onaj meme Allegrija koji uči jezik da može odbiti Arsenal. Sad, da li je stvarno naučio engleski ili ne, ne znam, ali eto.

 

Kad je u pitanju Chelsea, Roman hoće i stil i rezultat. Onog momenta kad ne dobije nijedno od to dvoje, slijedi otkaz.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Kako sam ja ispratio, problem sa Liverpulom i stoperima je sto nece da se otvore za ogromne pare kao Siti sto radi svake godine, a niko normalniji nece da im dodje da odigra polusezonu i onda sedi dve godine na klupi iza Virdzila 

 

Pa ne traže golmana nego polovinu štoperskog para.

 

Ako neko ceni da će mu biti nemoguće da iz postave izbaci 1 Gomeza i 1 Matipa, onda mu je klupa prava mera.

 

Link to comment

Moyes hoće Lingarda na pozajmicu, međutim tu su surova pravila Fudbalske Asocijacije koja ne dozvoljavaju pozajmice za više od dva igrača iz drugih engleskih klubova ( Dawson, Benrahma ). Ali ne lezi vraže. Moyes je, da bi zaobišao to pravilo, spreman da unapred plati Benrahmu ( obaveza otkupa na leto 2021 ) skupa sa bonusima, samo da bi doveo Junajtedovog nosača getorejda.

Ali dobro, bar smo obezbedili još jednog napadača kao rezervu Antoniu...oh wait.

 

@Liverpulovci

Po vašem mišljenju, da li bi Liverpul dao Origija na pozajmicu, ako bi neko priupitao?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...