Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, Mercuzzio said:

Možda Klop hoće da obori onaj Mojesov rekord kada je Jedinstvo imalo na jednoj utakmici 80 centaršuteva

 

Eto prilike u četvrtak :Jova:

Link to comment

Ali bar da su koliko-toliko rezonski centaršutevi, da postoji neka kretnja u napadu, da ima šanse da iznenadiš odbranu...

 

Ne, nego lepo sačekaš da tvoji kepeci od saigrača stanu mirno, a onda pokušavaš da ih izbunariš između protivničkih debala™ :isuse: Ako nekim čudom ne upali, ti probaj opet... i opet... i opet... i opet... cross & inshallah bez vere u Alaha i napadačke dinamike, to wallah ne biva.

  • Haha 1
Link to comment

Valjda ce Karlo reci ovima da ne pune previse. Nama su u odbrani 3 klinca od 20 godina. Ne znam da li je Thompson ovo namerno  izveo ili je jos uvek veliki broj igraca pozitivan na covid.

 

Zadovoljan porazom do sedam razlike.

Edited by WTID
Link to comment
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Čekaj, ti stvarno ne kapiraš da to iskusni napadači rutinski rade? :D Ili misliš da je previše perfidno za one plemenite koji igraju za MUFC? 


Ma, kapiram sve, samo vi pakujte opravdanja i držite se za slamke spasa. Guraju UTD, jes da nema penala al ima “nepostojećih slobodnjaka”. 
Dali 2 gola posle 100 godina i odmah udarili po sirotinji. Šta ćete pisati kad nekog stvarno pobedite sledeći put!? 
 

Ovo “nepostojeći faul” provlačite kao “lažna država Kosovo” :lolol:

 

I pozdravi ovog što je video ruku Pogbe, pas DVBeka, za Rašforda.

Link to comment
3 minutes ago, ArleKino said:

Zna li se ko mijenja Kloppa? Ovo serijsko nepobjeđivanje Solskjaera ne može ostati nekažnjeno.

 

Ne vidim zasto bi ga kaznili, covek im trazi jedno pojacanje... uprava ne zeli da dovede nikoga.

 

Koliko god mi bio antipatican mislim da bi bilo nepravedno kaznjavati ga.

Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

I pozdravi ovog što je video ruku Pogbe, pas DVBeka, za Rašforda.

 

ovo samo dokazuje ono da ti se um potpuno pomuti kada igra MU i da vidiš samo ono šta tebi odgovara da vidiš ... lepo sam napisao da mi je samo izgledalo kao da je ruka u brzoj akciji i da tražim snimak da vidim šta se stvarno desilo jer mi je jasno da tolika greška ne bi prošla čak ni kod inbreda™ :isuse:

 

 

 

Link to comment

Kanda se vama malo pomutilo, ono je čist faul kolenom Fabinja, a i Mane je bio lucky boy da izbegne tuširanje. Dobro je John sve propratio.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Kanda se vama malo pomutilo, ono je čist faul kolenom Fabinja, a i Mane je bio lucky boy da izbegne tuširanje. Dobro je John sve propratio.

 

daj ne pali ga, posle neće moći da se ugasi :lol:

 

Link to comment

Pa džabe se smejuljiš, ti si ovde opravdavao crveni za Luku Milivojevića za maltene isti start kao ovaj. A i neozbiljno je da baš ti napišeš 'nepostojeći faul Fabinja' nakon što ti je svaki pad Salaha usled promaje 'čist penal'. Moraš malo da poradiš na konzistentnosti™ stavova :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...