Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Just now, WTID said:

Nije, napusili su igrace za proslavu posle Sheff U - Newcastle i ne znam sta jos pa im rekli da se ne grle.

 

Rekao im neki debil iz vlade koji bi da delegira odgovornost za covid fijasko na ljude koji sa tim nemaju nikakve veze.

 

Robertson ne stiže da ukliza Grinvudu, ali viče mu da promaši :isuse: 

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Rekao im neki debil iz vlade koji bi da delegira odgovornost za covid fijasko na ljude koji sa tim nemaju nikakve veze.

 

Robertson ne stiže da ukliza Grinvudu, ali viče mu da promaši :isuse: 

 

I se dopunim, meni smeta to kad se neko ne raduje zato sto je dao gol protiv bivseg kluba..."postuje" ih kao, bez obzira koji klub je u pitanju.

  • +1 1
Link to comment
Just now, John Coltrane said:

 

@Weenie Pooh


Pogledaj Medisona iz prošlog kola kako je, posle gol, glumio pozdravljanje i “proslavu”. I treba tako dok je kovida na snazi.

 

Zašto, molim te? Kao da nisu već dovoljno mrtve i plastične sve ove utakmice, treba i igrači da ih tretiraju kao da je samo trening u pitanju. 

 

Ljudi se testiraju svako malo, u fizičkom su kontaktu gotovo svakodnevno, kolika je šansa da prenesu nešto jedni drugima baš prilikom proslave gola?

 

A ako je poenta nekakvo slanje slike u svet™, tek od toga mi se kenja. Ukinite fudbal ako hoćete, prvi ću se složiti, ali nemojte da diktirate držanje distance u kontakt sportu.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, radnik said:

Bilo je osnova. Ja sam iznensdjen. 

 

Osnova za žuti karton, eventualno. Čuknuo golmana i bacio se u stranu, Stevie G style.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Zašto, molim te? Kao da nisu već dovoljno mrtve i plastične sve ove utakmice, treba i igrači da ih tretiraju kao da je samo trening u pitanju. 

 

Ljudi se testiraju svako malo, u fizičkom su kontaktu gotovo svakodnevno, kolika je šansa da prenesu nešto jedni drugima baš prilikom proslave gola?

 

A ako je poenta nekakvo slanje slike u svet™, tek od toga mi se kenja. Ukinite fudbal ako hoćete, prvi ću se složiti, ali nemojte da diktirate držanje distance u kontakt sportu.

 

Prebaci na 45sec.

 

Pa kad se slavi onda se i ljubi ipak je to druga vrsta kontakta od gurkanja, drzanja za dres ili uklizavanja sa obe noge.


Meni je tužnije kad se igrači grle a neko obori/podigne glavu da izbegne poljubac (Tadić u Ajaxu mi prvi pada na pamet). 

 

 

 

 

 

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ja zadovoljan, da je bilo više koncentracije u finišu verovatno bi vodili. Bekovi Liverpula previsoko, puno, puno prostora za "ne zna se koji je brži" Rašforda i Grinvuda.

Jedino brine Lindelof koji ima ledja moje babe od 85 godina i poslovična kurcobolja Pogba za odbranu. U par navrata je Kavani bivao bliži Hendersonu i više se borio da vrati loptu od Pogbe pa i VDBeka.

Raduje da je Bruno na klupi i kad su ga snimili deluje kao da sedi na pola guzice i da jedva čeka da uleti u igru.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...