Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, ArleKino said:

Sokratis u Liverpoolu? :huh:

 

Videh i ja ovo ali se prica da potpisuje ugovor sa Olimpijakosom. Sokratis je vec igrao u Klopovom Dortmundu, jedini je free agent a igra u odbrani. Makar neka vajda.

 

Rahmetli Lampard. Sto bi rekli, sam pao sam se ubio. Bolje igrala deca prosle godine nego 200+ miliona ove. A sada Tuhel, Chelzi do titule :ph34r:

Link to comment
10 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Da vidimo kako će Tuhel izgledati kad nema deset puta bolji roster od najbližeg pratioca.

 

Pa vodio je Mainz i Borussiju Dortmund. :D Napravio je tamo solidne rezultate u čišćenju post-Kloppovih timova. Dočekaće ga Pulisic raširenih ruku.

 

Problem je što je on solidan namćor koji se ne libi popičkarati sa gornjim spratovima, pogotovo sa onima koji rade na dovođenju i prodaji igrača.

Link to comment

Znači idealan čovek za Liverpool  a ne Čelzi.  :D.

Zbog ove stavke "solidan posao u čišćenju postklopovskih timova". Ne zbog pičkaranja sa gornjim spratovima.

Link to comment

Hoćeš da kažeš da Liverpulovi gornji spratovi™ ne zaslužuju pičkaranje zbog ovog pristupa gde kažu "kakav štoper na ovu skupoću, samo tri od tri su ti povređena"?

Link to comment
4 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Znači idealan čovek za Liverpool  a ne Čelzi.  :D.

Zbog ove stavke "solidan posao u čišćenju postklopovskih timova". Ne zbog pičkaranja sa gornjim spratovima.

 

Rukso ga je nekad davno preporučivao Unitedu, ali oni navalili Ole pa Ole... I tako. 

 

Meni najsimpatičniji dio u ovom stejtmentu Abramovicha gdje stavlja množinu za promjenu menadžera. :D  Neće jezik nego pravo.

 

1 minute ago, Weenie Pooh said:

Hoćeš da kažeš da Liverpulovi gornji spratovi™ ne zaslužuju pičkaranje zbog ovog pristupa gde kažu "kakav štoper na ovu skupoću, samo tri od tri su ti povređena"?

 

Meh, stavili smo Mustafija u izlog, sve sa bradom i certifikatom za poznavanje njemačkog jezika i Klopp se prći na njega.

Link to comment

Kako sam ja ispratio, problem sa Liverpulom i stoperima je sto nece da se otvore za ogromne pare kao Siti sto radi svake godine, a niko normalniji nece da im dodje da odigra polusezonu i onda sedi dve godine na klupi iza Virdzila 

 

edit: glede Alegrija - apsolutno, nista mi nije jasno, svi ga preskacu

Edited by goofs
Link to comment
6 minutes ago, Bogotac said:

Neverovatno da je  Alegri i dalje bez posla

 

6 minutes ago, goofs said:

edit: glede Alegrija - apsolutno, nista mi nije jasno, svi ga preskacu

 

1) Allegrijev stil igre je prilično težak za gledanje.

 

2) Veliki i bogati klubovi su, recimo, namireni. 

Link to comment

Uf, dal su namireni, Real otpusta Zidana svaki drugi vikend, PSG ga je preskocio za Poketina, Celzi ga je sad preskocio, u neku ruku i Juventus ga je preskocio, ali ajde za njih da kazemo sa razlogom. Barselona uzela Kumana, a Alegri bio slobodan, Junajted je mogao vec pet puta da otpusti OleGunara i uzme ovog, o Arsenalu i da ne pricamo.

 

Kapiram ja da je taj stil pomalo negledljiv, ali covek ima toliko titula i iskustva i taktickog znanja, plus dva finala Lige sampiona. Neshvatljivo je da je Celzi onomad pristao na Kontea, a posle i na Sarija, a nece na Alegrija koji je bolji od obojice.

 

Jedino sto je siguran kamen spoticanja je sto verovatno trazi poprilicne pare za ugovor, 10ak milki godisnje bez dileme.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...