Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

ja vam lepo kažem, 19 pobeda na proleće i neka nađu neki keš za motivaciju ostatka lige (osim filijala)....otkidanje 2 boda toliko, otkidanje 3 toliko....mislim, ako ih motiviše nešto drugo može i to, umetnost, književnost....će organizujemo pesničke većeri, da ih vodamo da gledaju Van Gogove slike.....ali mislim da je kinta sigurica

 

prema tome, Stanoje da komanduje juriš od prvog minuta i nema stajanja do kraja....prva ofanziva. pa ako ne prođe prva, biće i druga....do konačne pobede.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

kasno je sada zato, može se probati kao test za narednu sezonu

- ponuditi po 100k € igračima timova za svaki otkinuti bod državnom projektu, tih 200 ili 300k je polusezonski fond plata za više od 80% ll superligaša

- tako bi se zaobišle uprave i/ili trenerih tih klubova koje žele ili su ucenjene da se sklanjaju ganchesteru

Link to comment

vi zaboravljate da smo i mi državni projekat i da se o sudbini prvenstva, svakog pa i ovog za vreme SNS odlučuje na andrićevom vencu? a zaboravili ste? pa ništa, eto da vas podsetim

Link to comment
41 minutes ago, twisted said:

vi zaboravljate da smo i mi državni projekat i da se o sudbini prvenstva, svakog pa i ovog za vreme SNS odlučuje na andrićevom vencu? a zaboravili ste? pa ništa, eto da vas podsetim

 

XKTDvyj.jpg

  • Hvala 1
Link to comment

@twisted

 

nemoj da kvariš zabavu, i očajni ljudi moraju imati slamku spasa, svetlo na kraju tunela i tako to :)

 

tako da, jebeš andrića, forsiraj duška radovića

 

„Za druge se navija, Partizan se voli.“ 

„Nije lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan.“ 

„Ko je Partizanovac, ne treba mu još mnogo da bi bio srećan.“

„Mi navijamo za Partizan, pre svega zato što ga volimo, a tek onda zato što je najbolji.“ 

„U tome je snaga Partizana, igrači i navijači pobeđuju zajedno.“ 

„Partizan je dobar, toliko dobar da ne moramo mrzeti druge.“

 

naše je da probamo nemoguće, pa kako ispadne

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 2
Link to comment

Braćo partizani, želim vam prvi srećnu novu 2021. da je vidimo kao korak ka privatizaciji i povratku na staze slave, da naša mreža bude netaknuta a protivnička mreža puna. da mi vi svi budete čistog uma, punog stomaka i glave obamrle od alkohola. da nas sreća veže, crno bela boja oko vrata i avionska karta u džepu da pratimo partizan svud po evropi. da pevamo na svakom stadionu u evropi i radujemo se zajedničkom druženju i pobedama partizana. dižem ovu xx čašu čivasa u vaše ime jer ste deo mog svakog dana i radujem se čitajući vas i naš parizan. na kraju, istina je - nije bolest sve što boli. volim i ja vas i sve u humskoj 1.   živeli!

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...