Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

kakvo je ovo mrtvilo.....ide prelazni rok....Stanoje oće desnog beka i napadača.....Urošević produžio......Zdjelar još nije.....Baždar potpisao profi ugovor

 

ajmo, želje, čestike i pozdravi.....treba nam 19 pobeda i da nekako ogranizujemo da cigani puknu 6 bodova....koga premirati i koliko, ima tu klubova koji mogu da otkinu bodove, samo im fali motiva

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

kakvo je ovo mrtvilo.....ide prelazni rok....Stanoje oće desnog beka i napadača.....Urošević produžio......Zdjelar još nije.....Baždar potpisao profi ugovor

 

ajmo, želje, čestike i pozdravi.....treba nam 19 pobeda i da nekako ogranizujemo da cigani puknu 6 bodova....koga premirati i koliko, ima tu klubova koji mogu da otkinu bodove, samo im fali motiva

Slutim da bi nas Suma mogao napustiti.

Navodno se interesujemo za Prestiža iz Metalca.

Što se premiranja tiče, to je super zamisao, ali smo standardno dekintirani.

Možda da pare od Sume (3m€ navodno) preusmjerimo inače indolentnim domaćim superligašima.:fantom:

Link to comment

Iglica na instagramu je vec objavio da je Zdjelar produzio do 2023.  

 

Nadam se iskreno da Suma ostaje, inace nam 8 mesto ne gine, a sto se Lazara tice, daboga ubo neki Katar ili Arabiju.

  • +1 2
Link to comment

Sa razlogom, rade svoj posao baš onako kako se očekuje od njih. 

Jedna stvar kod samroka mi se sviđa, a to je često objašnjenje šta i zašto radi. Ne krije mnogo toga.

 

Al da se ne lazemo presmesno je da Ivica i dalje "skautira" :D

 

Link to comment
Quote

Sejduba Suma se prema tradicionalnim običajima Gvineje, oženio sa svojojm dugogodišnjom partnerkom Bintu Berete.

zapevajmo braćo mila

 

 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Čestitke Sumi.

Čaša meda ište čašu žuči. Welcome back Aksentijević!

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

 

Link to comment

2012. je bila vest da po Aksentija dolazi Celzi i prosledjuje ga u Vitese....sta je dalje bilo pojma nemam

 

taj dolazi vec godinama, kao Ventola, Sabalala i kako li su se vec zvali likovi ciji zivotni sam nikada nije ispunjen

 

sto se mene tice moze i Banjak to da pokrije ako je sada Vujacic u rotaciji....ima logike, ne kosta nista a dobijes isto ili vise

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...