Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Zamisli pita te neko cime se bavis i ti kazes "ja sam rezerva Miljkovicu". Poslednji signal da sednes i razmislis o svojim zivotnim izborima.

 

Sto se tice Banjaka, nabijem ih na plajvaz sve redom, i upravu i novinare kojima 'nije siguran na lopti' ali zato su im ostali trupci dobri.

Link to comment

meni se čini da je ovo sa Banjakom direktna posledica ograničenja broja stranaca.....odnosno nema baš veze sa tim da nije zadovoljio.....ima veze sa tim da je lakše zamenjiv od npr. Asana ili Sume

 

  • +1 2
Link to comment

https://www.republika.rs/sport/fudbal/249583/ekskluzivno-bomba-partizanu-osladio-asano-jos-jedan-bivsi-napadac-arsenala-potpisuje-crno-bele

 

Fudbalski klub Partizan traži pojačanje u špicu, a prema saznanjima "Srpskog telegrafa", na pragu humske je Francuz Jaja Sanogo.

 

On se nalazi u završnoj fazi pregovora sa crno-belima i trebalo bi da potpiše ugovor u najkraćem mogućem roku.

Sanogo (27) je važio svojevremeno ja jednog od najvećih talenata evropskog fudbala, a 2013. godine ga je kupio Arsenal iz Oksera. Ipak, na "Emiratima" se nije proslavio, a za četiri godine koliko je zvanično nosio dres "tobdžija" odigrao je tek 11 utakmica na kojima se nije upisao u listu strelaca.

Link to comment
23 hours ago, Ted said:

meni se čini da je ovo sa Banjakom direktna posledica ograničenja broja stranaca.....odnosno nema baš veze sa tim da nije zadovoljio.....ima veze sa tim da je lakše zamenjiv od npr. Asana ili Sume

 

 

Tako je, plus traze stranca spica da isprave zajeb sa dovodjenjem invalida bajbeka. Sume kolko kapiram isto hoce da se ratosiljaju ima jaku stipendiju. Sad mozzart javlja da se traze klubovi za pozajmicu za  Denisa Stojkovica i Colica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...