Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

6 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

 

 

Koga više mrziš? Stanojevića ili Jojića? :tongue:

Zeza te ovaj Stanoje sa 6 uzastopnih pobeda a smeši se i sedma. :fantom:

 

 

Sve te pobede su uprkos Ser Šamroku, nema on nikakve zasluge. Čovek je totalna propast, uvek bio.

A Jojić nije nikad bio igrač, a sad je još gori.

Nek se teraju obojica u pizdu materinu.:D

Link to comment

pa jbt daj da se pozovemo na ovaj sporazum iz Vašingtona da nađemo nekog amrečkog naftnog ili bilo kakvog giganta da nam gura neko milionče svake godine.....Parizan Chevron-Texaco. da ih ubedimo da daju neku kintu i sjebu zle Ruse i njihov klub :)

Edited by Ted
Link to comment

Podržavam ideju! :D

 

"Šef" Stanoje već danima jaše po Lazaru M. Izgleda da su mu odbrojani dani a navodno i za Sumu imaju slobodne ruke, živ nisam ko će da igra u drugom delu sezone

Link to comment

Ako uspeju da se oslobode Lazaronija plus da se penzionisu Stojke i Smiki to je vec korak napred. Podrzavam davanje ugovora Zdjelaru Sceki i Urosu koji je resetovan ali valjda ce doci sebi.

 

Za Sumu ne znam sta da kazem. Ako ce da dovedu 2 razbijaca u napadu umesto njega ok. 

 

Ziv nisam sta ce Kubanac da saopsti 23.Decembra, da li ce smeti da pomene finansijsko stanje

 

Meni je najveci plus sto je Nadj u Teleoptiku a Duljaj deo strucnog staba, dok je tako miran sam 

Edited by mozzer
Link to comment

Да могли би они да пронађу у млађим категоријама или направе 2 или 3 теријера какви су они били :happy:

Немамо такав тип играча од одласка евертона

Ако неком уваљају суму довешће разбијача у нападу а онда би холендер и такума могли да играју крила

Нажалост за зеку је већ резервисана кап трака и место у тиму

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...