Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

želi ser šamrok da na silu vrati zeku u život, kako bi mogao da šutne sumu u januaru, kako je sada jasno da zeki povratka nema biće interesantno šta će šamrok uraditi ove zime

Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

da su igrali od početka možda ne bio ovakvo mučenje

 

potpuno mi je neverovatno da Suma počinje sa klupe ako je spreman

 

Kaze Samrok da nije suminjo sto posto spreman. Jos jedna vazna pobeda, ovako se osvajajuju titule i kup

Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

želi ser šamrok da na silu vrati zeku u život, kako bi mogao da šutne sumu u januaru, kako je sada jasno da zeki povratka nema biće interesantno šta će šamrok uraditi ove zime

lud čovek ako to želi.....ali ja u to ne verujem

Link to comment

pa i ako nije 100% spreman bolje je da igra od početka i da napravimo neki rezultat, nego da se kocka ovako kad vreme curi.....može sigirno da odigra 60 minuta a to je dovoljno

 

 

Edited by Ted
Link to comment

Asano ne može da igra špica, ne može ni da glumi špica.....od toga treba odustati.....guraj Štulića bre, od Asana je na poziciji špica bolji i korisniji sto puta

 

nudim revolucionarno rešenje....popuniti poziciju napadača tako da ne mora ostatak tima da se zlopati (napomena: popunom se ne smatra dovođenje povređenog ili povredama sklonog igrača). gledajući fudbal primetio sam da razni klubovi iz raznih liga i raznih delova sveta pribegavaju vrlo sličnom rešenju. imaju nekoliko igrača koji jesu ili mogu da igraju napadača. ne znam kako našima ova očigledna činjenica promiče godinama.

 

 

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...