Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

51 minutes ago, Aleksija said:

i ja mislim da morgani nije nista :)

kod mene zamor materijala - svaki treci dan neko nov pozitivan sa kim sam bila u kontaktu, nekad mi prosto dodje svejedno. a posle bas i ne :happy:

Isto :D u firmi sad ko u devet malih crnaca, precrtali smo troje od nas 14 crnaca :) ja sam bar 3 puta od umora kod kuće mislila e ta sam , onda se naspavam pa sutra jovonanovo. Koleginicin muž poslat u Mladenovac u bolnicu, nema mesta u Bgu više rekoše mu na infektivnoj

  • +1 2
Link to comment

dosla maca na vratanca...

 

kolega s kojim sam radio u subotu(i to u KCV da ironija bude veca :D) testiran pozitivno(tesiranje i pregled su naravno isli preko veze iako je imao sve simptome)... srecom, na kucnom lecenju je i pluca su mu cista. valjda ce tako i ostati... s njim sam jos u prosle nedelje bio na putu, 4 sata u kolima u ponedeljak, 4 u utorak...

 

ja se osecam dobro, nemam nikakve simptome, ali sam u samoizolaciji. necu se testirati, jer ako nemate simptome, nema ni testiranja, sto je u ovoj situaciji sasvim OK, jer se govno toliko prosirilo da je pracenje kontakata besmisleno.

Link to comment
23 minutes ago, freakns said:

dosla maca na vratanca...

 

kolega s kojim sam radio u subotu(i to u KCV da ironija bude veca :D) testiran pozitivno(tesiranje i pregled su naravno isli preko veze iako je imao sve simptome)... srecom, na kucnom lecenju je i pluca su mu cista. valjda ce tako i ostati... s njim sam jos u prosle nedelje bio na putu, 4 sata u kolima u ponedeljak, 4 u utorak...

 

ja se osecam dobro, nemam nikakve simptome, ali sam u samoizolaciji. necu se testirati, jer ako nemate simptome, nema ni testiranja, sto je u ovoj situaciji sasvim OK, jer se govno toliko prosirilo da je pracenje kontakata besmisleno.

radi u firmi koja dobija tezge u KCV i ostali radnici se testiraju kad im se ćefne, al bratina ipak odbija, solidariše se sa pučinom rajom i zaprimiće jedan za tim! :hail:

kroz tebe živi duh Obilića

 

 

Link to comment

nema povladjivanja, ja sam potrosna roba!

 

mada sam nacuo iz pouzdanih izvora da se nadaju da sam kliconosa i da cu preneti na tebe da se zaustavis dok potpuno ne raskrinkas sve privrednike utaljene sa SNSom. bata Gasic ima tvoju sliku u telefonu, a ti samo nastavi da lajes...

  • Haha 1
Link to comment
poznajemo se licno 15 godina, svake nedelje zajedno gledamo fudbal, sve je OK [emoji6]
 
 
Onda je tebe mislio sa onim "već 15 godina ti pričam..." [emoji3][emoji3][emoji3]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
4 hours ago, Jumanji said:

Ne znam u kojoj je bolnici dr, ali otprilike ovakva je situacija, mada su jos od pre nekoliko dana vozili pacijente iz Bg ka unutrasnjosti, medjutim i tamo se pune...
 

 

Ima i ovo:

 

 

Edited by vememah
Link to comment
1 hour ago, freakns said:

poznajemo se licno 15 godina, svake nedelje zajedno gledamo fudbal, sve je OK ;)

 

 

nadam se da ste socijalno distancirani ili da koristite zastitna sredstva (maske). 

:unsure:

Link to comment
3 minutes ago, precog said:

nadam se da ste socijalno distancirani ili da koristite zastitna sredstva (maske). 

:unsure:

ne poznajemo se toliko dobro da koristimo zastitna sredstva! :P

 

ne koristimo maske. omiljeni je pizza majstor, Grandilof i ja pripremamo sastojke. ove nedelje nazalost nema fuzbala za mene, moram socijalno da se distanciram :( 

 

@velja, u pravu si... ja to zbog sopstvenog iskustva :( 

 

EDIP: bio je i Finsfleet sa nama, ali uteko u Kanadu... on kaze da je otisao da radi, mi mislimo da je pobegao od omiljenog! 

Edited by freakns
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...