Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Meni je tokom prve nedelje jelo bilo veliki problem. Vodu sam unosio makar i na silu; uvek sam imao flasicu pored sebe, suni, napuni i tako redom.

Pre nedelju dana stanem na vagu i pomislim da se pokvarila. Od 88, stigoh do 73 kilograma. Toliko nisam imao jos od daleke 2008.

  • Hvala 1
  • Tužno 4
Link to comment
4 hours ago, InvisibleLight said:

Meh, i pcr negativna, eo nznm

Temperatura i dalje, bez brufena 37,7, grlo oderano, muka,tj nemam apetit, opsta slabost

Nznm sta da mislim..

 

 

Ovako je bukvalno i meni bilo. Školski primer korone, kao iz udžbenika, a testovi negativni. Srećom, to najgore stanje je brzo prošlo. Nadam se da će i tebi. :) 

 

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Halvard said:

 

Ovako je bukvalno i meni bilo. Školski primer korone, kao iz udžbenika, a testovi negativni. Srećom, to najgore stanje je brzo prošlo. Nadam se da će i tebi. :) 

 

Da, vec mi mnogo bolje

 

Kad je najbolje raditi test, od pojave simptoma?

Ja radila isti dan pa eto negativna, mislim se da odem kolima do priv.laborator. da uradim test sad, treci dan bolesti..

  • +1 1
Link to comment

Fellow koronaši, ima li neko problema sa mirisom i ukusom?

Ne radi se o tome da ja ne osećam mirise, nego da osećam pogrešne mirise. Omiljena kupka npr. ima prigušen miris, nešto ima skroz naopak, bzvz miris. Izludjuje me to.

 

Gomila hrane nema ukus, muka mi je od šlajma i to me odbija da jedem bilo šta. Jedva se nateram da 1x dnevno nešto simbolično pojedem. Dobro, u krevetu sam danima, možda i nije normalno da ne znam kako jedem, ali bezukusnost def demotiviše da se jede bilo šta.

Čak radije pojedem nešto što ima ekstremniji ukus - tunjevinu od bilo čega blagog što mi sad nema nikakav ukus.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Držite se svi i brzo ozdravite.

 

Moja Korona, jebo joj pas mater, ništa nije učinila po pitanju mog apetita, mogla da jedem normalno, čak mi se i pojačano jelo, tj prijalo mi da nešto žvaćem zbog tog osećaja grebanja u grlu.

Elem, smršala nula kg  :angry:.

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
44 minutes ago, pt 2.0 said:

Fellow koronaši, ima li neko problema sa mirisom i ukusom?

Ne radi se o tome da ja ne osećam mirise, nego da osećam pogrešne mirise. Omiljena kupka npr. ima prigušen miris, nešto ima skroz naopak, bzvz miris. Izludjuje me to.

 

Gomila hrane nema ukus, muka mi je od šlajma i to me odbija da jedem bilo šta. Jedva se nateram da 1x dnevno nešto simbolično pojedem. Dobro, u krevetu sam danima, možda i nije normalno da ne znam kako jedem, ali bezukusnost def demotiviše da se jede bilo šta.

Čak radije pojedem nešto što ima ekstremniji ukus - tunjevinu od bilo čega blagog što mi sad nema nikakav ukus.

to je normalno u svim kovidima, moze da se izopachi na koju hocesh stranu. kao junior sa cimetom, sve je bilo na cimet nedelju dana.

  • Hvala 1
Link to comment

Da se prijavim i ja u PPP™ kovid ambulantu. Juce pocelo grlo da svrbi, jutros boli, malo stomak, otisao, testirao se, pozitivan na brzom testu. Nemam temperaturu za sad. 

 

Bio sam na nekom prvom rodjendanu u sredu i danas saznam da ima jos bolesnih otud, tako da verovatno je tako krenulo. Jeste malo dana proslo, ali valjda sad i ide brze. 

  • Tužno 2
Link to comment

i sta sad ja da radim kao kovid negativna, sa cetvrtim danom temperature i bez antibiotika?

idem gde - na hitnu pomoc jer je subota, u kovid ambulantu ne pripadam jel?

jebali ih testovi i ja koja sam zvanicno slobodna da setam i sirim zarazu,,..

Link to comment

Noćas temperatura 37,5-38 i blaga malaksalost-bolovi u leđima i ekstremitetima, peckanje u grlu. Išao do DZ, vađenje krvi i bris iz grla/nosa i

Pozitivan.

Dali mi neke tablete i da kupim probiotik, za 7 dana kontrola.

Taj PCR se radi privatno?

Cenim da je zbog ne nošenja maske, prestao sam pre par meseci.

 

 

 

 

 

 

Edited by El Guapo
Link to comment

PCR rade ako ti je negativan antigenski. Ali ako su ti uzeli i bris grla, to je onda PCR test, antigenski je iz nosa samo. 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Bila u k.ambulanti da pitam jel treba nesto jer mi  4.dan n pada T, kazu 'vi ste negativni i brzim i pcr-om, idite kod svog izabranog lekara'..pogl.je nadrkano,krenem, stignem do vrata kaze 'aj da uradim test' i kaze 'pozitivna ko vrata', i sve jovo nanovo, cekam rez.krvi u 21h, krece izolacija 7 dana od sad. 

Podivljacu sama sl3d.7dana:wacko:

Edited by InvisibleLight
  • +1 4
  • Tužno 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...