Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

4 minutes ago, Sandradjer said:

Kako je kod tebe?

Ok skroz , hvala, sad merila T 37, tokom  celog dana 36,5

 

Samo me nervira totalna zagusenost nosa, iako bez curenja. no to mi problem i inace,na levu nozdrvu apsolutno ne disem a sad tek kunjam na obe...

  • +1 6
Link to comment
7 minutes ago, InvisibleLight said:

Ok skroz , hvala, sad merila T 37, tokom  celog dana 36,5

 

Samo me nervira totalna zagusenost nosa, iako bez curenja. no to mi problem i inace,na levu nozdrvu apsolutno ne disem a sad tek kunjam na obe...

Sad jos da krenes da zanosno trepces poluotvorenih usta, svaki frajer je tvoj :rolleyes:

  • Haha 2
Link to comment
20 minutes ago, InvisibleLight said:

Ok skroz , hvala, sad merila T 37, tokom  celog dana 36,5

 

Samo me nervira totalna zagusenost nosa, iako bez curenja. no to mi problem i inace,na levu nozdrvu apsolutno ne disem a sad tek kunjam na obe...

Ima neki Narivent sprej, to je valjda prirodno, cula sam da smiruje nos i sluzokozu nosa. 

Najvaznije je da ti je opste stanje ok :)

  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Sandradjer said:

Ima neki Narivent sprej, to je valjda prirodno, cula sam da smiruje nos i sluzokozu nosa. 

Najvaznije je da ti je opste stanje ok :)

ma ni blizu prirodnog, čista sintetika, ozbiljan lijek, to propisuje meni moj ORL za smanjenje otoka sluznice i upale iste, odlična stvar, ima onako malo čudan, slatkast ukus. 

Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

ma ni blizu prirodnog, čista sintetika, ozbiljan lijek, to propisuje meni moj ORL za smanjenje otoka sluznice i upale iste, odlična stvar, ima onako malo čudan, slatkast ukus. 

Izvinjavam se. Mislila sam da je prirodno, to dao mojoj drugarici dr jer je bila navucena na kapljice za nos :D.

Nista onda bez lekarskog recepta 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Sandradjer said:

Izvinjavam se. Mislila sam da je prirodno, to dao mojoj drugarici dr jer je bila navucena na kapljice za nos :D.

Nista onda bez lekarskog recepta 

ma mislim da može da se uzima bez ljekarskog recepta, ali ovo je ono, klasična farmaceutska rabota, od tih "prirodnih" idu oni hipertonični rastvori sa morskom soli, one neke srebrne kapi, ti fiziološki rastvori sa eukaliptusom, mentom itd, ovo je ozbiljna stvar, a ima dosta tih supstituta za klasični Olint, no ovaj Narivent je baš za specifične situacije, tipa kad recimo postoji neprohodnost u kanalima između ušiju i nosa i slično. 

 

Moj ORL mi je jedan od najboljih drugara, viđamo se vrlo redovno, pa znam sve silne nijanse :D

Link to comment

Meni sad, 6.dan nestade culo mirisa.to ide tako pri kraju,jel? (Kiki kaknula na pelenu i kad sam dosla nista , testiram mirise samponima nista)

Sad sam ubola i zadnji simptom od onih 12 kolko ih je na onom spisku kad se prijavljujes.

Razbija ova moja riječka korona:happy:

Btw vidim pom8nju se kontrole i testovi, ovde to nema, samo kod izabr.lekara na kraju izolacije,ako zelis (a zelis tj moras zbog bolovanja jel)

A malu kujicu cu prebiti, kolko ona mene zajebava to nema nigde, propne se na zadnje noge i grebe da je dignem na krevet, krenem ka njoj i ona pobegne i tako stalno. .❤❤❤❤❤

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...