Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ovo moje se ni po krvnoj slici ne uklapa u covid. Krajnji zaključak "virusna infekcija nepoznatog porekla". Bemliga.

 

Šta god da je, dogodilo se ono čega sam se najviše pribojavao, poremetilo mi je creva. Mislim, sigurno je samo privremeno, ali svaki dan u ovakvom stanju nakon svega je dan previše.

Ali ajde, preguraćemo i to. Valjda. 

  • +1 6
Link to comment

Juče ujutru krenulo da me boli grlo, glava, vrat i ramena; izmerim si temperaturu 39 I uzmem paracetamol. Do uveče temperatura je bila oko 38,da bi sinoć opet skočila na 39 te uzmem još jedan paracetamol. 

Jutros nema bolova u telu, malo grlo bolucka temperatura oko 37,5. Hamuna se spustila do apoteke po kućni test i pozitivan je. 

Sad razmišljamo šta i kako dalje... 

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, vorda said:

Juče ujutru krenulo da me boli grlo, glava, vrat i ramena; izmerim si temperaturu 39 I uzmem paracetamol. Do uveče temperatura je bila oko 38,da bi sinoć opet skočila na 39 te uzmem još jedan paracetamol. 

Jutros nema bolova u telu, malo grlo bolucka temperatura oko 37,5. Hamuna se spustila do apoteke po kućni test i pozitivan je. 

Sad razmišljamo šta i kako dalje... 

Javljaj kako se razvija situacija kod tebe, raste temp danas?

@Halvard

Kako si ti?

Edited by Sandradjer
Link to comment
6 minutes ago, Sandradjer said:

Javljaj kako se razvija situacija kod tebe, raste temp danas?

@Halvard

Kako si ti?

Danas ne ide temperatura preko 37.5; nema više bolova i grlo sitno grebe. Pojavi se kašalj, ali sam par puta u toku dana. Svakako idem na pregled sutra ujutru. 

  • +1 6
Link to comment
11 minutes ago, vorda said:

Danas ne ide temperatura preko 37.5; nema više bolova i grlo sitno grebe. Pojavi se kašalj, ali sam par puta u toku dana. Svakako idem na pregled sutra ujutru. 

Odlicno, jenjava.

Odmaraj samo :)

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Sandradjer said:

 

@Halvard

Kako si ti?

 

Hvala, dobro sam. :) Nikakve simptome više nemam, kao da se ništa nije dogodilo. I ona sluzokoža u nosu se začuđujuće brzo oporavila. Stomak se isto skoro stabilizovao, za dan-dva i to će valjda biti OK.

 

I dalje nisam siguran da nije bio covid, ali i da jeste, prošao je. Svakako radim razne analize krvi na mesečnom nivou, tako da ću videti da li će biti nekih ispada i posledica. 

  • +1 8
  • Wub 1
Link to comment

Juce bio sa dva druga na jezeru, veslao na sup dasci ili kako se vec zove do 4 i onda oni preuzeli a ja legao, pokrio se peskirom po glavi i ledjima, pre toga se mazao zastitnim faktorom po licu i sve sto treba... i kad sam zavrsio kunjanje oko 5 i nesto, nevidjeni pad energije, znaci nula, jedva se kretao prema kolima kad smo krenuli. Dva dana pre toga groznica na usni sto znaci neki pad imuniteta ali normalno sve i vezbao i plivao do toga juce, i onda kao da mi je neko ugasio energiju. Kasnije uvece i blaga glavobolja i mozda temperatura, od jutros tek za nijansu bolje.

Valjda nije suncanica ili korona, mada ko zna. A mozda i ovaj zoloft i tegretol uzimaju danak, od njih spavam previse i sav sam kilav.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Zli, izbriši na fonu se u vezi sa kLadiočimarenjem. 

Nemoj da ideš u društvo koje se kladioničarnjem bavi. 

Jedi pljeskavice, burek, rol viršle... 

Izbegavaj društvo sa kladionice... 

 

Link to comment

Nisam se druzio sa kladionicarima otkako ne radim to, znaci godinu i kusur, sve sam sam sebi zakuvao.

Elem, popio diklofen duo, kasnije pojeo neke ovsene i proteinsko cokoladno mleko i ubacio kupine, i evo skoro ko nov, skroz vaskrsnuo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...