Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

38 minutes ago, InvisibleLight said:

Nakon svega, ostao mi jedino cudan, nepodnosljiv ukus kafe, sto iz kapsula,sto turske.

Valjda ce se unormaliti 

 

Eee, ja od korone ne pijem više ni blizu koliko sam ranije, ne zbog ukusa nego mi ne traži. Što je čudno za mene ali nek ostane tako, još jedna loša navika manje (pio sam 3-4 velike šolje kafe dnevno, zato loša, inače je kafa strava)

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Opet sam skoro fasovao koronu prosli petak, prosli put omikron u februaru. Standardno, bolovi u misicima, narocito nogama, grlobolja, posle mi je cureo nos. Srecom nije bilo nekih zajebanijih simptoma i brzo je proslo za koji dan. Doduse, imam trideset godina, vakcinisan sam pre, zdrav i jak kao konj, cak i ova light varijanta uopste nije zajebancija za neke starije osobe. Ponovo cujem price da je neko poznat ili neko neciji u bolnici, pa i da je neko umro. Jedan poznanik od 45 ne moze da se sastavi vec neko vreme posle nje, kao pre kada se delta dobije.

Edited by Arthur Kirkland
  • +1 1
Link to comment
On 20.8.2022. at 10:23, InvisibleLight said:

Nakon svega, ostao mi jedino cudan, nepodnosljiv ukus kafe, sto iz kapsula,sto turske.

Valjda ce se unormaliti 

Kafu nisam ni pokušala da pijem jedno 10 dana. Jutros prvi put skuvala sebi tursku od 9.8. 

On 20.8.2022. at 11:03, Vapad said:

 

Eee, ja od korone ne pijem više ni blizu koliko sam ranije, ne zbog ukusa nego mi ne traži. Što je čudno za mene ali nek ostane tako, još jedna loša navika manje (pio sam 3-4 velike šolje kafe dnevno, zato loša, inače je kafa strava)

Ja pijem jednu jutarnju trusku, ali mogu da potvrdim ovo što pišeš. Ne traži mi se ni ta kafa.

 

(sutra na posao, drma me nedeljni bluz i panika pri pomisli koliko me nagomilanog posla čeka. Drugari koji bolujete ili kojima neko boluje - želim brz i lagan oporavak svima! :) :detelina sa 4 lista:)

  • +1 6
  • Wub 2
Link to comment
8 hours ago, Radoye said:

Keva zakacila koronu, prvi put. Uredno vakcinisana, 2x bustovana poslednji put pre nekih mesec dana. Temperatura, kasalj, glavobolja, proliv - usual suspects dakle.

Brz oporavak :heart:

  • +1 1
Link to comment
On 20.8.2022. at 23:23, Plajvi said:

Bolje je sad, ali da ne trcimo pred rudu... I prosli put mu je bilo relativno dobro prvih nedelju dana pa mu pozlilo i zavrsio na infektivnoj 2 nedelje

Dan po dan :)

kako je?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...