Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

46 minutes ago, petaras said:

Pozdrav svima, pratim ovu temu od početka i, iako nisam pisao, sve sam vaše borbe vodio... 

 

Da li je neko skupio neke korisne savete za Batajnicu? Dedu upravo voze tamo pa bi nam bilo kakav savet dobro došao. Brojevi telefona, termini ostavljanja stvari, sve što znate... I hvala! 

 

Телефон зависи од одељења на које ће бити смештен. За информације о пацијентима се зове то одељење од 18 до 19. Добију се детаљне информације. Ствари се могу однети сваког дана до 14 сати и оставити на пулту на једном улазу. Има чувара који усмеравају где треба да се оставе пакети.

  • +1 1
Link to comment
Snašli smo se za sve za sad. Naravno na kraju najkorisnije informacije od čuvara, stvarno su carevi. 
 
Hvala svima na lepim željama, deda nije forumaš al sigurno će mu značiti podrška. 

Sve najbolje za dedu!
Biće to ok...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, petaras said:

deda nije forumaš

Kad se deda oporavi, napravi mu nalog "deda forumas" pa nek napise koju rec :D 

 

Podrska za dedu "forumasa" ... i sve ostale

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment

sad radila brzi antigenski - negativan, eto i ja da dodjem na red prvi put u kovid ambulantu i testiranje.

potom mi vadili krv i uradili PCR

idem po reyultat krvi u 21:45 a pcr za dva dana, a dotle - izolacija :kecman: sto zanci ne idem na posao sutra :kecman:a treba da se vratim nakon godisnjeg odmora

bas treba da se zabinem koliko mi taj posao narusava mir jer sam bukv.navijala da sam pozitivna samo da ne idem na posao, a i 5 dana na onkoloskoj hirurgiji (sretno razresenih) u aprilu mi bilo banja i holivud spram dana na poslu

 

u svakom slucaju ovo grebanje grla i otecenost nosne sluzokoze koji krenuli danas mi se poklapa sa povratkom s mora, tj t3-4 dana od dana kad sam bila u bliskom kontaktu sa gomilama ljudi, mozda je korona mozzda ne ,neka resp.infekcija jeste

Edited by InvisibleLight
  • +1 1
Link to comment

Krv ok, nisu mi ni AB dali

Cekam rezultat pcr al vidim sta je

 

Nocas teski kosmari, ustajanja, povracanja, slabost, bol u zglobovima, jutros T 38

Vidim napisali brufen za povisenu T,a ja u steku imam febricet,uzecu to

Sranje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...