Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Posle mene, evo i dete da upišem; sinoć se sa ona i gospođa vratile sa mora,  tokom puta mala temperatura i njanjavost. U toku noći temp skočila na 39 I počeo kašalj, dali joj brufen pa se spustila. 

Jutros 38 temperatura plus kašalj i sline; odradili kućni test pozitivan; otišli u kovid ambulantu i tamo brzi test pozitivan i dobila terapiju (samo vitamini, cink i Probiotic). 

Za sada nema temperaturu ali kašlje prilično. 

 

Edit:

Gospođa je dobro i bez simptoma. 

Edited by vorda
  • +1 4
  • Tužno 4
Link to comment
22 minutes ago, Svemir Zeka said:

Vi koji ste imali kašalj koji svrbi u grlu od kovida, jeste li pili neki sirup i koji?

 

Tnx

Зар се то пита на форуму? И да ти неко сад напише: "пиј то и то",  ти би попила, стварно, стварно? :) Узгред, званични став британске медицине је да мед отклања симптоме кашља. (симптоме, не узрок)

  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Зар се то пита на форуму? И да ти неко сад напише: "пиј то и то",  ти би попила, стварно, стварно? :) Узгред, званични став британске медицине је да мед отклања симптоме кашља. (симптоме, не узрок)

Što da ne pitam? Ako su imali taj simptom, možda im je lekar dao ili su sami otkrili, kao ja onaj svoj zavisnički sprej za nos, koji sam savetovala forumu pa je pola njih kupilo

Edited by Svemir Zeka
  • +1 2
Link to comment

Hvala ti, već jede med. Nego, čula sam da se ljudi žale baš na to u poslednjem soju korone: svrab u grlu, kako mi ona opisuje, pa rekoh da vidim jel bolji bršljan ili beli slez ili šta već.

  • -1 1
Link to comment

Meni one Isla Moos pomognu grlu, ali ne sve već serija Med Voice - te su valjda jače ili šta je već caka kod njih, nisam se udubljivala.

//Mnogo bolje nego med i limun, koji se praktikuju u mojoj porodici

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Svemir Zeka said:

Vi koji ste imali kašalj koji svrbi u grlu od kovida, jeste li pili neki sirup i koji?

 

Tnx

meni za grlo pomaze propolis u spreju sa alkoholom... caj neki, med.. sve su to dobri saveti.

  • +1 1
Link to comment

Prskala je to (kćer) na početku, dok je bolelo grlo, sad kad su prošle temperature i glavno, kašlje tako i nervira je. A lekar joj ništa nije ni dao, samo da leži još ovu nedelju. Pa pošto su pozitivni pričali da imaju baš taj simptom, rekoh možda ima neki hint kako da ga se rešimo. 

Link to comment
On 30.8.2022. at 2:20, Radoye said:

Mama je bolje, temperatura je spala. Ostali simptomi jos uvek po starom.


Hoce da potraju nus efekti kod starijih cak i kad glavni udar sa temperaturom prodje. 
Moja «prosla» kroz to pre nedelju i po. Isto vakcinisana po PS, ali dijabeticar. Nije povracala, ali joj se pojacalo preznajanje i nekad je hvata napad kaslja nocu. Spada u tvrde orahe i ne zali se gotovo nikad, no kaze da ovakav virus nije dozivela nikad.

 

Samo da se provuku sa sto manje posledica.

 

 

  • +1 7
Link to comment

Ma i meni se vukao kasalj nedeljama nakon sto su svi ostali simptomi prestali i testovi postali negativni, kako nece zeni od 70+... Samo kad je temperatura spala, sad se manje sekiram...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...