Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

saradjvao je radonja lepo i sa ostalim tvojim herojima. ovo sto je on igrao poslednjih nekoliko sezona, a ove naocito, ne vredi on para koje ce da potrazuje. 

Link to comment

Ne voli Radonja strance ispušene muštikle™ koje čašćavaju prisustvom, uvek dovodi strance koji su u usponu osim onomad kad su mu uvalili Sofoa. Stalno se muči da nađe ono što mu odgovara od stranaca ali svakako ne treba očekivati nekog veterana.

Edited by Nikodije
Link to comment

jel Đenka prešao na Tenerife za stalno, da odmori dušu od stresa  i ugreje stare kosti,

 

ili samo na pozajmicu dok Oly igra 2. grčku ligu

 

 

Edited by levi
Link to comment
7 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Pa mi jedino možemo da dovedemo i takve na opravku.

mozemo mi da dovedemo svakakve igrace, samo mora to neko i da skautira. mi bas i ne zagledamo dalje od onog sto vec znamo. 

 

a ono sto sam ti rekao sam milion posto siguran. ti bi ga prvi terao. gledao sam i previse derika vilijamsa, procitao sam i previse tvojih postova. 

Link to comment
9 minutes ago, levi said:

jel Đenka prešao na Tenerife za stalno, da odmori dušu od stresa  i ugreje stare kosti,

 

ili samo na pozajmicu dok Oly igra 2. grčku ligu

 

 

Đenka se nameće kao logično rešenje, naročito nakon odlaska Voldena. 

Mocart najavljuje Avramovića.

Edited by fandorin
  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, Nikodije said:

Mora neki Mileroliki da bude u paru sa Lukom, da preti šutem. 

 

Tako nesto i najavljuje admin na jednom drugom cisto Zvezdaskom forumu.

Link to comment
18 minutes ago, fandorin said:

Đenka se nameće kao logično rešenje, naročito nakon odlaska Voldena. 

Mocart najavljuje Avramovića.

 

Izgleda i Jović. Radonja rešio da sklopi roster sa max tri stranca.

Link to comment

sad je period u godini kad se spominju™ svi domaći igrači pa i Avamović, ali nije da ne bi legao na poziciji mlađeg i zdravijeg Jovića za siromašne

 

ali zašto onda i Jović

 

 

Edited by levi
Link to comment

Možda planira da mu Ivanović ne bude klasičan plej tj. da bude terenu sa još jednim ball handlerom kao što ga je Milojević koristio u paru sa Hobsom u finalu. 

Link to comment
Quote

 

Stefan Jovic je na pragu prelaska u Crvenu zvezdu, dok je Aleksa Avramovic velika zelja i realna opcija da pojaca cetu Dejana Radonjica. Videcemo da li ce ovaj paket uskoro i zvanicno pojacati kkcz. Ostanite uz Insajdera..

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...