Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

20 minutes ago, Nikodije said:

Ali može da kreira i hendluje loptu. Tu smo vazda tanki.

Ima on svoje kvalitete samo što se oni ne podudaraju sa zahtevima moderne košarke. Opet, zna valjda Radonjić zašto ga je doveo, kapiram i da su vanterenske stvari imale uticaj. 

Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Ima on svoje kvalitete samo što se oni ne podudaraju sa zahtevima moderne košarke. Opet, zna valjda Radonjić zašto ga je doveo, kapiram i da su vanterenske stvari imale uticaj. 

 

Jbg mnogi domaći igrači ne idu u korak sa savremenim svetom, imaju ozbiljne falinke, zato i jesu zaposleni za stalno u Zvezdi i teško igraju napolju. Dodaj Radonjino ziherašenje i unapred znaš kako će sve to izgledati  :)

Link to comment

radonja ima svoje igrace od poverenja, a i on sam je zasluzio poverenje u svojim odlukama. meni se ne svidja sto je konzerva, ali boze moj. znanje ne moze da mu se ospori. 

  • +1 4
Link to comment

@Moća

Lol ne zove se topic Simon vs Mitar nego KKCZ i sasvim je u redu da pišemo da li bi smo voleli nekog drugog umesto Mitra tj. Simona. Od Simona je inače pola ABA lige bolje. Ali kao što rekoh, zna Radonja zašto ga je doveo, biće to ok

 

Edited by Heaviside
Link to comment

Mitrovic moze da bude samo zamena MJ Kuridzu, a Lazarevic za Simona. S obzirom na o da ovaj poslednji nije bio nikakva pretnja u sutu ove godine, to je verovatno znacajan kvalitativni apgrejd. Ali opet, to su vec dva igraca sa kojih ce da se pomaze drage volje u svakoj situaciji. 

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Oduvek sam želeo da ga vidim u Zvezdi

 

+100

 

Ајој значи знаш колико сам се обрадовао :wub::wub::wub:

Link to comment

Ali neverovatno je da svako leto mora bar jedna ispušena lula i poluupotrebljiv bivši igrač da se vrati u klub. Luka ni u mladjim danima nije bio od koristi nakon svih (nažalost) povreda, sad je sporiji od mene verovatno, ali Ra tobože vidi neki kvalitet u njemu. Daj da vidimo gde su i šta rade Zirbes, MWill i Kvinsi. Welcome to 2016.

Link to comment

Sto se tice Ivanovica, moje misljenje je da on mora da igra sa jos jednim ball-handlerom/plejom da bi se izvukao maksimum iz njega. Do sada to nismo gledali previse od Radonje, pa da vidimo ima li tako nesto u planu. Jovica bih izbegavao u sirokom luku, ali mi je tu strepnja dublja od nade, ako postoji promil sanse dovesce ga. 

Link to comment
7 minutes ago, ducca said:

Ali neverovatno je da svako leto mora bar jedna ispušena lula i poluupotrebljiv bivši igrač da se vrati u klub. Luka ni u mladjim danima nije bio od koristi nakon svih (nažalost) povreda, sad je sporiji od mene verovatno, ali Ra tobože vidi neki kvalitet u njemu. Daj da vidimo gde su i šta rade Zirbes, MWill i Kvinsi. Welcome to 2016.

 

Malo je surovo reći da nije bio od koristi. U nekoj ograničenoj ulozi može biti upotrebljiv itekako, u ovom poslednjem aba plej ofu delovao je fizički korektno za svoje stndarde, čak imao i neka brutalna kucanja. Da ne pričamo o svlačionici™ i ostalom do čega Radonja jako drži. 

Link to comment

Onaj kkcz_insajder sa Instagrama (koji je imao sve informacije tacne proslo leto) pise ovako

 

Dolaze: Ivanovic i Mitrovic iz Buducnosti, Lazarevic iz FMP-a
Odlaze
- Reath i Kuridza (istekli ugovori)
- Walden (navodno ima ponudu, verovatno Bajerna)
- Hall (tu nema informacija sta i kako iako ima ugovor i za narednu sezonu)
- Simonovic (penzionisanje, ostaje u klubu na nekoj poziciji)

Link to comment
3 minutes ago, Borca said:

Onaj kkcz_insajder sa Instagrama (koji je imao sve informacije tacne proslo leto) pise ovako

 

Dolaze: Ivanovic i Mitrovic iz Buducnosti, Lazarevic iz FMP-a
Odlaze
- Reath i Kuridza (istekli ugovori)
- Walden (navodno ima ponudu, verovatno Bajerna)
- Hall (tu nema informacija sta i kako iako ima ugovor i za narednu sezonu)
- Simonovic (penzionisanje, ostaje u klubu na nekoj poziciji)

Da dodam da je najavio i odlazak Hola i Radanova.

Link to comment
 
Malo je surovo reći da nije bio od koristi. U nekoj ograničenoj ulozi može biti upotrebljiv itekako, u ovom poslednjem aba plej ofu delovao je fizički korektno za svoje stndarde, čak imao i neka brutalna kucanja. Da ne pričamo o svlačionici[emoji769] i ostalom do čega Radonja jako drži. 


Ok, pričao sam o periodu pre odlaska iz Zvezde kad smo svi bili u fazonu daj samo da ga negde uvaljamo, na terenu je izgledao baš loše tih zadnjih sezona pre odlaska. Mislim da će u EL i dalje biti malo upotrebljiv, no videćemo, možda Ra i izvuče nešto iz njega, makar može u ABA trošiti više minuta ako ništa.
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...